Stahovací pásky, šňůry

Stahovací pásky, šňůry a gumičky udržují pořádek, šetří přepravní materiál a snadno a rychle zajistí nebo svážou zboží. Objevte nyní náš sortiment nebo si přečtěte další informace níže!

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Délka [mm]
140
140
245
245
-

Stahovací pásky a šňůry: zamotané kabely nemají žádnou šanciPraktickými pomocníky proti nepořádku a problémům při přepravě a expedici jsou stahovací pásky, šňůry a gumičky. Ušetří vás také zdlouhavého rozplétání kabelů nebo věčného hledání drobných součástek. Není pochyb: stahovací pásky, gumičky a šňůry byste měli mít vždy po ruce!K čemu se používají stahovací pásky a šňůry?K uzavírání a označování často potřebujete jen několik pomůcek: stahovací pásky a šňůry svážou, uzavřou a roztřídí produkty všeho druhu – od pytlů na odpad až po sáčky na drobné součásti, například s uzávěrem. Jsou praktickou (a opakovaně použitelnou) alternativou k lepicím a balicím páskám a lze na ně připevnit popisky, visačky a etikety.Stahovací pásky a šňůry naleznou využití i při montáži – například pro dočasné zahrazení nebo upevnění. Gumičky není třeba představovat. Jsou vždy po ruce nejen ve skladu nebo dílně, ale i v kanceláři a administrativě, v domácnosti a ve volném čase.Dají se stahovací pásky používat opakovaně?Stahovací pásky jsou k dispozici jak v plastovém provedení s blokovacím systémem pro jednorázové použití, tak ve variantě pro opakované použití:  1. Blokovací systém podle normy DIN se doporučuje například pro svazkování a zajištění elektrických kabelů nebo nabízí větší bezpečnost a pořádek při přepravě.

  2. Opakovaně použitelné stahovací pásky jsou šetrnější k životnímu prostředí, avšak nejsou tak pevné jako jednorázové verze. Ideálně se však hodí pro svazování elektrických kabelů u domácích spotřebičů a podobně nebo pro uzavírání sáčků všeho druhu.


Jak upevnit stahovací pásku?Provléknout konec očkem a utáhnout – to je vše, co potřebujete o stahovací pásce vědět. U jednorázových variant byste však měli před utažením určit, kde má smyčka stahovací pásky sedět a jaká délka je vhodná. Čím je stahovací páska delší, tím lépe a bezpečněji ji lze utáhnout.Velmi důležité: Pokud je to možné, nezkracujte konce příliš, aby bylo zaručeno pevné uchycení.K čemu slouží šňůry?Šňůry se používají k zavazování krabic a balíků. Šňůry vyrobené ze syntetických vláken jsou obzvláště odolné proti roztržení a vydrží až 100 kilogramů tahové síly. Lehká přírodní vlákna mají odolnost do 20 kilogramů. Šňůry jsou dokonalou kombinací individuální délky a flexibility použití, i když musí být dobře zauzlované, aby správně plnily svou funkci.Rádi vám poradíme, jak správně balit. Vše ostatní vám rádi vysvětlíme osobně. Stačí nás jednoduše kontaktovat.