Plošinové vozíky

Balíky, hory spisů, těžké zboží a stroje – kdo u Vás takové věci přepravuje? Dopravní vozík od kaiserkraft. Doufejme. A pokud ne, je nejvyšší čas: získáte v něm flexibilního a stabilního pomocníka. A pro nejtěžší materiál jsou k dispozici také dopravní vozíky s elektromodulem.

V kategorii Plošinové vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, HelgeNyberg, MATADOR, PRESTAR, B.PRO.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 138

Dopravní vozíky – obratné a univerzálníMá být Váš nový vozík štíhlý a obratný? Nebo to má být raději silák? U nás dostanete oba druhy dopravních vozíků, podle toho, zda chcete přepravovat spisy nebo nádrže a sudy. Jaké jsou další rozdíly, to Vám nyní prozradíme.Kde můžete používat plošinový vozíkJako jednoduchá kombinace plošiny, kol a manipulační rukojeti jsou dopravní vozíky univerzálně použitelné, ve skladu, ve výrobních budovách nebo v administrativě. Oblíbené jsou také kvůli jejich obratnosti. Díky kloubovým kolům s kuličkovými ložisky umožňují plošinové vozíky od společnosti kaiserkraft báječné manévrování na úzkých chodbách a otáčení na místě.Lehký nebo těžký, sklopný, se stěnami – tipy pro výběrHledáte dopravní vozík pro přepravu dokumentů v kanceláři? Pak doporučujeme malé a lehké modely z hliníku. Sklopné manipulační rukojeti a kola minimalizují potřebu místa při uskladnění. Jednoduše sklopíte, postavíte za dveře a je hotovo.Má být Váš nový vozík používán ve skladu a přepravovat těžké stohovací přepravky nebo součásti? Naše plošinové vozíky pro velká zatížení unesou více než tunu. Ideální k vychystávání jsou nákupní vozíky se dvěma úrovněmi, jednou nahoře pro lehké předměty a jednou dole pro něco těžšího. Samozřejmě je lze používat i k nakupování. Ale v tom případě si vezměte raději vozík na místě.Aby lehké předměty z vozíku nepadaly, dostanete u nás také dopravní vozíky se stěnami, podle přání dvěma, třemi nebo dokonce čtyřmi. Přepravované zboží tak zůstane na vozíku a je chráněné. Nechce se Vám vozík tahat? Plošinový vozík s elektromodulem lze pohodlně řídit pomocí dálkového ovládání, zcela bez vynaložení síly.Plná pryž nebo raději vzduch? Rozdíly mezi kolyDopravní vozík je celý den na nohách, tedy vlastně na kolech. Kola zde hrají rozhodující roli. Skutečně univerzálním řešením, které zajišťuje plynulou jízdu i při náročných vlastnostech podlahy, jsou celopryžové obruče. Naproti nim mají pneumatiky navrch v otázkách tlumení. To zajišťuje dodatečnou ochranu citlivého zboží. K dostání jsou rovněž: kola z obzvlášť odolného polyuretanu a polyamidu.Užitečným vybavením navíc je dvojitá brzda. Vozík je tak na všech stranách zajištěn proti odjetí.Máte ještě speciální přání?Sdělte nám je. My ve společnosti kaiserkraft se specializujeme na individuální řešení pro maximální účinnost. To platí nejen pro dopravní přístroje a vozíky, ale také pro mnoho dalších výrobků pro vybavení Vašeho provozu.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Váhy na dopisy | Lepicí páska pro mokré lepení | Vozíky na přepravu palet | Kanystry | Kola pro dopravní přístroje | Přepravní kufry | Podvozky magnetoplan