800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Hloubka
Materiál
Oblast použití
Šířka
Tvar
Vlastnost
 

Podlahové ochranné rohože

Podlahové ochranné rohože nabízíme pro kobercové i tvrdé podlahy. S tímto ekologickým recyklovatelným řešením významně přispějete k zachování dobrého stavu Vaší podlahy: chrání podlahovou krytinu před znečištěním, poškrábáním a projevy opotřebení.
Bylo nalezeno 19 výrobek/-ků/-ky
| | |
Rollsafe - Podlahová ochranná rohož
pro krátký vlas, kruhový tvar
bez DPH
3.100,-
Rollsafe - Podlahová ochranná rohož
pro střední vlas, kruhový tvar
bez DPH
4.660,-
Rollsafe - Podlahová ochranná rohož
pro hladké a tvrdé podlahové krytiny, kruhový tvar
bez DPH
2.960,-
bez DPH
od 1.460,-
bez DPH
od 1.530,-
bez DPH
od 1.290,-
bez DPH
od 1.290,-
Roll-o-Grip - Podlahová ochranná rohož z polykarbonátu
s adhezní vrstvou pro hladké a tvrdé podlahové krytiny
bez DPH
od 1.850,-
Roll-o-Grip - Podlahová ochranná rohož z polykarbonátu
s kotevními nopky pro koberce a kobercové podlahy
bez DPH
od 1.980,-
bez DPH
od 3.160,-
bez DPH
od 3.930,-
Rollsafe - Podlahová ochranná rohož
pro hladké a tvrdé podlahové krytiny
bez DPH
od 3.000,-
bez DPH
od 1.190,-
bez DPH
od 1.290,-
Bylo nalezeno 19 výrobek/-ků/-ky
Podlahové ochranné rohože pro každou podlahu
Správná ochranná podlahová rohož ochrání podlahu a často usnadní pohyb s kancelářskou otočnou židlí. Rohože a nožní opěry jsou rozměrově malým, ale komfortním přínosem pro usnadnění každodenní práce. Často je zapotřebí ochránit podlahu před kolečky kancelářských židlí a z tohoto důvodu jsou podlahové ochranné rohože nazývány také podložkami pro kancelářské židle. Pokud kancelářskou židli vybavíme podložkami, musí tyto podlahu samozřejmě chránit co nejlépe. Pro výběr je rozhodující určení, jaký typ podlahy má být chráněn. Jedná se o tvrdou podlahu, jako jsou například parkety a laminát, nebo potřebujeme ochrannou vrstvu pro měkkou kobercovou podlahu? U té mohou vzniknout stopy oděru již při normálním každodenním používání. Obzvláště doporučeníhodné jsou podlahové ochranné rohože s adhezní vrstvou, která zabraňuje klouzání při normálním namáhání. U kobercových podlah mohou optimální protiskluzovost zajistit speciální kotevní nopky.

Ekologická ochrana podlahy a zdraví
Podlahové ochranné rohože nemusí být přizpůsobeny pouze druhu podlahy. Při nákupu podložky pro kancelářskou židli je třeba zodpovědět více otázek. Je nainstalováno podlahové vytápění? Musí být rohož vhodná pro alergiky? Zejména vyhřívané nožní rohože přinášejí kromě ochrany také rozhodující výhody z hlediska každodenního komfortu u psacího stolu. Pro posouzení kvality podlahových ochranných rohoží jsou důležitá následující kritéria: jak je rohož odolná vůči nárazům a oděru? Umožňuje rohož lehký pohyb kancelářské židle? Zůstává rohož tvarově stabilní? Jak transparentní má být? Barevné podlahové ochranné rohože mohou prostoru propůjčit živý a přátelský nový vzhled. Nejčastěji používanými materiály pro ochranu podlah jsou polypropylen a polykarbonát. Podlahové ochranné rohože z polypropylenu jsou zatížitelné, robustní, nezatěžují životní prostředí a tlumí kročejový hluk. Polykarbonát dobře izoluje, je antibakteriální, nesnadno hořlavý a obzvláště odolný proti prasknutí. Speciálním materiálem pro podlahové ochranné rohože je přírodní kaučuk, který je pachově neutrální, antistatický a bez emisí. Podlahové ochranné rohože u KAISER+KRAFT jsou vyrobeny z ekologických materiálů. K modernímu kancelářskému vybavení tak patří také předměty, kterých si na zemi často ani nevšimneme, ale které výrazně přispívají k práci šetrné vůči zdraví. Pro ergonomickou práci je vhodná také nožní opěra, a to nikoli pouze pro menší osoby. Pohyblivé nožní opěry současně povzbuzují látkovou výměnu. Nabídka KAISER+KRAFT tímto usnadní práci i s vědomím odpovědnosti za zdraví.
Porovnání výrobků