HANNA

Hanna: dobré může být tak jednoduché!
Flexibilněji už to nejde: s kvalitním systémovým nábytkem z naší série kancelářského nábytku Hanna zařídíte svou kancelář přesně tak, jak chcete.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
540
540
1133
1133
-
Relevance
Počet výrobků: 17
Vsaďte na understatement: vsaďte na sérii kancelářského nábytku Hanna!
Záleží Vám na podstatných věcech? Pak je pro Vás naše série kancelářského nábytku Hanna přesně to pravé. Jak již řekl německý architekt Heinrich Tessenow: „Jednoduché není vždy to nejlepší. Ale to nejlepší je vždy jednoduché.'' V souladu s tímto výrokem působí Hanna navenek jednoduše, ušlechtile a klidně a nabízí tak dokonalý kancelářský nábytek pro minimalisty a estéty. Tímto prostým dojmem se však nenechte mýlit. Díky do detailu promyšleným funkcím a množství různých provedení Vám Hanna nabízí mnohem víc… Jenom to hned nevykřikuje do celého světa: understatement par excellence!

Hanna – jednoduše dobrá.
Hanna může například překvapit svou flexibilitou: všechny psací stoly lze pomocí přístavných stolů a propojovacích prvků rozšířit na komplexní kancelářské sestavy. Ať už se jedná o skupinové pracoviště, nebo o koutek pro jednání, díky ocelovému propojovacímu systému jsou zaručena maximálně stabilní spojení stolových prvků. Kombinace jsou však přesto natolik flexibilní, že mohou být v několika minutách smontovány i demontovány. Série Hanna přesvědčí také svou inteligencí: otočné dveře jejích skříní například disponují mimořádně velkým úhlem otevření v rozsahu 110 stupňů, který maximálně usnadňuje přístup k materiálům ve skříni. A Hanna je samozřejmě také ekologická: je opatřena ekoznačkou Modrý anděl, kterou jsou vyznamenávány produkty šetrné vůči zdraví a s mimořádně nízkými emisemi. Takže nesmělost stranou, Hanna je jednoduše skvělá!