Jmenovky, stolní informační stojany

Je jasno! Jmenovky ukazují protějšku, s kým má tu čest. Stolní informační stojany decentně zprostředkují potřebné informace.

V kategorii Jmenovky, stolní informační stojany Vám nabízíme výrobky následujících značek: DURABLE, magnetoplan.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 69

Se jmenovkami a stolními jmenovkami od kaiserkraft každý ví, s kým má tu čestKolik lidí musíte denně pozdravit? Zatímco jste se seznámili s vedoucí účtárny a programátorem, zase vám vypadlo jméno prokuristky. A jak že se jmenuje kontrolor? Ať na veletrhu, jednání, nebo recepci, kde přicházíte do styku s mnoha neznámými lidmi, vždy se hodí

jmenovky všeho druhu. Berte svou práci osobně. Když budete své partnery znát jménem, proběhne rozhovor o akvizici nebo jednání jednoduše lépe.Jmenovky jako součást oděvuU společnosti kaiserkraft dostanete jmenovky výrazné i decentní, které se vždy hodí pro danou příležitost. Ve firmě nebo na větší veřejné akci je osobní kontakt intenzivnější, když se partneři při jednání mohou oslovovat jmény. Vyplatí se to například při vyjednávání. Důležité je také připevnění jmenovek. Vybrat si můžete jmenovky k připnutí, k připíchnutí, magnetické nebo na textilní pásce, zcela podle vašich provozních požadavků. Jedno je přitom jasné: vaše jméno. Chráněné za vysoce transparentním akrylem nebo tvrdou fólií jsou jméno, pozice nebo titul vždy dobře čitelné.Stolní jmenovky od společnosti kaiserkraftKdyž jsou si lidé blíž, sedí společně rychle za jedním stolem. Se stolními jmenovkami z našeho rozsáhlého sortimentu vědí zaměstnanci a zákazníci, jak mají svého obchodního partnera oslovit, ať už je to na poradě, nebo během školení. A vůbec, jak jste na tom s vybavením pro pořádání školení? Přednáškový kufr, flipchart, stůl pro projektor nebo magnety, v našem e-shopu najdete samozřejmě vše pro to, aby vaše jednotka dalšího vzdělávání, prezentace nebo přednáška byla úspěšná. Výrazné osobní vystoupení se nedá ničím nahradit. Vybavení od společnosti kaiserkraft vám pomůže. Hledáte něco konkrétního? Najdeme to pro vás. Kontaktujte nás!