Přístřešky

Přístřešky a přístřešky pro kuřáky chrání proti nepřízni počasí a jsou ideálním doplňkem vstupních prostorů, sklepních vstupů, parkovišť pro jízdní kola a příjezdů ke garážím. Nemluvě o autobusových zastávkách a nadzemních zastávkách metra. Již žádné postávání v dešti, mokrá sedla jízdních kol a promáčené dopisy a noviny!

V kategorii Přístřešky Vám nabízíme výrobky následujících značek: PROCITY.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Výška [mm]
2150
2150
3030
3030
-
Relevance
Počet výrobků: 43

Přístřešky – v suchu za každého počasí



Věděli jste, že v Berlíně průměrně prší téměř stejně často jako v Kodani, tedy 166 dní v roce? V Bruselu je to dokonce 206 deštivých dní a v Liverpoolu ještě o 20 více. Změnit to bohužel nedokážeme. Avšak rádi přispějeme k tomu, aby vaši zaměstnanci zůstali uvolnění a dobře naladění, když za vytrvalého deště čekají na autobus nebo si dělají kuřáckou přestávku. Přístřešky od firmy kaiserkraft zajistí suché podmínky ve venkovních prostorách a učiní přítrž s promáčenými sedly jízdních kol při cestě domů – přístřešky pro kuřáky zajistí suché oblečení i během přestávky.




Přístřešky v různých velikostech a provedeních



Naše přístřešky poskytují víc než jen střechu nad hlavou. Jsou vyrobeny z robustních materiálů jako je ocel, profilový plech a bezpečnostní sklo (ESG) a díky svým zařízením pro pevné ukotvení k pokladu představují spolehlivou ochranu před vlhkostí. Aby to platilo na každém stanovišti a při každém směru větru, obdržíte u nás v e-shopu přístřešky se zadní stěnou a jednou nebo dvěma bočními stěnami.



Nebo si svůj přístřešek můžete sami sestavit. S variantami s modulární konstrukcí zůstanete flexibilní. Různé součásti můžete kombinovat podle vašich představ, využijete neprůhledné nebo transparentní stěny a ušetříte místo se závěsy pro jízdní kola namísto klasických stojanů. Rovněž samozřejmě nabízíme přístřešky určené pro kuřáky!




Reprezentativní vzhled pro čekárny a přístřešky pro kuřáky



Stylový design zajistí, že se přístřešky kaiserkraft opticky začlení do vašich venkovních prostor. I zde si můžete vybrat, například z různých barev a sedlových nebo plochých střech. Mimořádný komfort v koutcích pro kuřáky nabízejí přístřešky uzavřené ze všech stran. Ty u nás obdržíte také s uzamykatelnými dveřmi.