Poštovní obaly

Všestranný, pevný a recyklovatelný: Tak můžete posílat poštu v pevných obalech. Ať už jde o knihy, plány a plakáty, elektroniku, nebo dokumenty – u společnosti kaiserkraft najdete ten správný přepravní materiál pro vaše potřeby. Přepravní obálky a obalové materiály jsou standardizované a zajišťují bezproblémový průběh přepravy. Díky dalším funkcím, jako jsou samolepicí uzávěry, navíc při balení ušetříte také čas.

Efektivní a bezpečné odesílání pošty pomocí správného obaluObalový materiál pro vaše poštovní zásilky je zásadní, protože během přepravy chrání vaše zboží před nárazy, pomačkáním a odštípnutím hran. Pokud je poštovní obal navíc přizpůsoben velikosti obsahu, ušetříte výplňový materiál, místo ve skladu i poštovné. Naše ekologické poštovní obalové materiály jsou vhodné i pro vracení zboží a lze je opakovaně použít. Mnoho modelů je vyrobeno z recyklovatelných obalů z travního papíru.Jaký poštovní obal je vhodný pro mé zboží?Pro každý typ poštovní zásilky máme vhodný obal – od ochrany hran pro knihy až po neprůhledné obálky pro dokumenty. Přehled našich produktů:  • Obaly na knihy a obaly na kalendáře: Pro elektroniku a papírové zboží, které vyžadují speciální ochranu, si můžete vybrat ze široké nabídky obalů na knihy a kalendáře. Standardizované přepravní materiály se vejdou do poštovních schránek a obsah lze snadno vyjmout – ideální pro knihy, kalendáře, mobilní telefony a CD.


  • Fixační obaly a obaly s pěnovou výplní: Efektivní využití materiálů a rychlé balení – to umožňují naše fixační obaly. Notebooky, elektronické součástky, obrázky a desky plošných spojů můžete posílat poštou v prostorově úsporných obalech. Přepravní materiály s protiskluzovou fólií zvyšují ochranu zboží.


  • Přepravní tubusy a přepravní pouzdra: Zboží s jinými rozměry, než mají standardizované kartony a krabice, vyžaduje zvláštní ochranu. Proto nabízíme vhodné přepravní tubusy a pouzdra pro dlouhé zboží, jako jsou plakáty nebo plány. Díky tomuto poštovnímu obalu se zboží nepomačká. Ideální jsou tyto obaly také pro prostorově úsporné skladování zboží.


  • Přepravní obálky a dopisní obálky: Pokud chcete posílat drobné zboží, dopisy a dokumenty, máme pro vás velký výběr pevných a ekologických obalů pro vaši poštu. Vybírat můžete například mezi kartonovými obálkami a neprůhlednou fólií. Tyto přepravní materiály jsou praktické zejména pro doprovod objemného zboží. Obálky na doklady lze totiž použít k rychlému nahlédnutí do nákladních listů a průvodních vývozních dokumentů při příjmu a odesílání zboží.


Pošta má pro určité velikosti a hmotnostní kategorie pevné ceny. Pro přesný výpočet poštovného předem je nejlepší použít dopisní váhu.
Na co si mám dát pozor při balení pošty?Nejefektivnějším způsobem balení a odesílání zboží je zvolit správnou velikost poštovního obalového materiálu. Tímto způsobem ušetříte místo ve skladu a při přepravě i výplňový materiál. To prospívá životnímu prostředí. Poštovné je také nižší, pokud své zboží neposíláte v příliš velkých poštovních obalech.
Koupit obaly na poštu on-linePožadovaný produkt si můžete rychle a pohodlně objednat v e-shopu společnosti kaiserkraft. Pokud potřebujete produkt na míru, kontaktujte nás. Jsme specialisté na poštu a obaly a rádi vám poradíme s našimi odbornými znalostmi. Společně najdeme řešení na míru pro vaše potřeby.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Váhy na dopisy | Nalepovací etikety | Kapsy pro dodací listy | Sponkovačky | Skladové regály | Pomůcky pro zvedání