Obaly na knihy, obaly na kalendáře

Proč používat velké kartonové krabice na ploché zboží, když jsou k dispozici standardizované obaly na knihy a kalendáře a přepravní obálky? Ušetřete čas, obalový materiál a peníze s našimi chytrými poštovními obaly!

V kategorii Obaly na knihy, obaly na kalendáře Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic.

Obaly na knihy, obaly na kalendáře a přepravní obálky v našem e-shopuNejen nakladatelé udělají s obaly na knihy a přepravními obálkami na kalendáře správné rozhodnutí. V této kategorii totiž najdete ideálního partnera pro přepravu každého plochého formátu: Díky celoobvodové ochraně rohů a okrajů a inteligentní konstrukci lze bezpečně odesílat nejen knihy, ale také kalendáře, mobilní telefony, CD a DVD.Čím jsou obaly na knihy výjimečné? A jak lze balit knižní zásilky?Kartonové obaly na knihy, kalendáře a ploché geometrické předměty obepínají výrobek jako druhá kůže. Chrání tiskoviny malého formátu a podobné předměty před pomačkáním, skvrnami, oslími uchy nebo poškozením. V závislosti na formátu je tento obal vhodný pro poštovní přepravu a ušetří poštovné. Další výplňový materiál nebo pomůcky k zalepení zásilek obvykle nejsou téměř potřeba díky samolepicím uzávěrům a dokonale padnoucím manžetám.Tento chytrý přepravní princip je k dispozici nejen pro knihy nebo kalendáře, ale také pro další média, jako jsou DVD a CD, pořadače a Blu-Ray disky nebo obrázky a rámečky. Dokonce i technické pomůcky nebo drobné výrobky s vlastním ochranným obalem lze posílat v přepravní obálce na kalendáře nebo v obalu na knihy formátu A5 či jiného formátu.Z toho můžete těžit mnoha způsoby:  • Jsou standardizovány pro vkládání do poštovní schránky.

  • Mají celoobvodovou ochranu rohů a hran.

  • Přesně obepínají zboží a mají tak fixační účinek.

  • Lze je zcela nebo do značné míry rozložit – pro snadné vyjmutí a prezentaci.

  • Jsou opatřeny samolepicími uzávěry a pomůckami pro otevření roztržením – mnohé z nich se dokonce dodávají ve dvojím provedení pro snadnou manipulaci při vracení ve stejném přepravním obalu.

  • V závislosti na modelu jsou vhodné i pro ukládání médií s ochranou proti prachu.

  • V závislosti na výrobku je lze variabilně výškově nastavit.


Jak mohu zajistit ještě udržitelnější zasílání knih a médií?Kartonové obaly bez dalšího výplňového materiálu vynikajícím způsobem přispívají k Vaší ekologické stopě. Zvláště pokud příjemce povzbudíte k opakovanému použití – například pomocí obalů vhodných k vrácení zboží. Díky tomu je pro příjemce pohodlné a udržitelné vracet zboží ve stejném obalu. K tomuto účelu lze použít i ploché obaly s uzavíracími klapkami, pokud jsou například připevněny papírovými lepicími páskami.Existuje však ještě ekologičtější varianta: Pokud chcete být ještě udržitelnější, můžete se rozhodnout pro obaly z trávního papíru, jejichž výroba je díky rychle se obnovující surovině ještě šetrnější ke zdrojům. Travní papír je vizuálně i hapticky přitažlivý a příjemci zprostředkovává šetrný přístup k životnímu prostředí.Prověřte, jakou část vašeho objemu zásilek lze nahradit poštovními zásilkami s využitím prostorově úsporných obalů, aniž by došlo ke snížení ochrany a kvality. Tím nevyhnutelně optimalizujete balení a ušetříte na materiálu, dopravě i přepravních nákladech.Můžete si také přečíst naše tipy a trendy na téma obalů. Rádi vám samozřejmě zodpovíme jakékoli osobní dotazy – kontaktujte nás!