STATUS

Flexibilní a kvalitní: série kancelářského nábytku Status s nábytkem office akktiv
Status přesvědčuje kvalitními výrobky s dlouhou zárukou. office akktiv znamená přidanou hodnotu a kvalitní výrobky – vhodné kombinace a dlouhodobý užitek.

V kategorii STATUS Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 18
Série kancelářského nábytku Status s nábytkem kvalitní značky office akktiv
Se sérií kancelářského nábytku Status si můžete svou kancelář zařídit vybranými špičkovými produkty značky office akktiv. SELECT znamená nejlepší výběr a nábytek office akktiv nabízí díky kvalitnímu zpracování ve špičkové kvalitě a s dlouhou zárukou zřejmou a značnou přidanou hodnotu pro zákazníka. Díky robustnímu materiálu jako je ocel a dřevotřískové desky s povlakem melaminovou pryskyřicí, velkorysým kabelovým vanám a funkčním skříňovým systémům představuje série kancelářského nábytku Status spolehlivé a exkluzivní kancelářské zařízení. Psací stoly s přestavováním výšky v rozsahu 680 mm až 820 mm lze snadno navzájem spojovat, takže každý zaměstnanec může pracovat ve vhodné výšce. K sérii kancelářského nábytku Status patří psací stoly o šířce 1200 mm nebo 1600 mm s podstavcem ze čtyřhranných trubek nebo alternativně stoly pro výpočetní techniku odpovídající evropským normám s ještě praktičtější pracovní plochou pro počítačová pracoviště. Přikoupit si navíc můžete propojovací stoly a kulaté přístavné stoly. Jsou vhodné zejména pro kanceláře, ve kterých si ke stolu sedají obchodní partneři, zákazníci a pacienti, když je zapotřebí něco společně zpracovat nebo prezentovat. Pokud potřebujete stoly s přesazenými nohami, stačí si je jednoduše vyžádat. V případě zájmu o sérii kancelářského nábytku Status Vám s vhodným zařízením může pomoci náš plánovací servis CAD.

Série kancelářského nábytku Status pokryje všechny možné potřeby
Jak se na sérii kancelářského nábytku SELECT jako je Status sluší a patří, můžete s příslušnými kusy nábytku kancelář zařídit kompletně. Varianty skříní lze vhodně přizpůsobit nejrůznějším potřebám. Kromě odkládacích skříněk a kartoték pro závěsné složky lze nabízené skříně stohovat až do výšky 2300 mm. To odpovídá přibližně 6 výškám pořadačů a v případě potřeby nabízí dostatek úložného prostoru pro mnoho různých věcí. Ať jako otevřená regálová oblast pro okamžitý přístup nebo uzavřený otočnými či posuvnými dveřmi, skříňový systém může být optimálně přizpůsoben individuálním potřebám. Všechny skříně lze uzamknout cylindrickým zámkem, aby se důležité podklady nedostaly do nesprávných rukou. Pojízdné kontejnery série kancelářského nábytku Status jsou rovněž uzamykatelné. Oproti ostatnímu kancelářskému nábytku se kontejnery o hloubce 800 mm dodávají smontované. U veškerého ostatního kancelářského nábytku ze série Status si můžete jediným kliknutím přiobjednat náš montážní servis. Cena se počítá z kupní ceny produktu.