NICOLA

Trvalá udržitelnost a dlouhá životnost se sérií NICOLA
Výrobky Nicola s dlouhou životností pocházejí z odpovědného lesního hospodářství. S robustním nábytkem Nicola od office akktiv budou kancelářské prostory působit velmi uspořádaně.

V kategorii NICOLA Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 13
Série kancelářského nábytku Nicola se značkou odpovědného lesního hospodářství
Série kancelářského nábytku Nicola nabízí obzvláště kvalitní kancelářský nábytek značky office akktiv s dlouhou životností, který kromě možnosti individuálních kombinací a klasických barevných odstínů boduje také pečetí FSC. Nábytek Nicola je tedy trvale udržitelnou investicí, která díky svému kvalitními zpracování vykazuje dlouhou životnost, a navíc ještě pochází z výroby šetrné vůči přírodním zdrojům. Všechny tyto vlastnosti jsou typické pro série ze skupiny VARIETY. Skříně a regály jsou k dostání ve třech nebo pěti výškách pořadačů. Police jsou výškově přestavitelné a umožňují tak přizpůsobení zařízení regálu individuálním potřebám. Série kancelářského nábytku Nicola nabízí jak skříně s kvalitními závěsy z lesklého kovu, tak i skříňové a regálové prvky, které umožňují stohování díky odnímatelným plastovým patkám. Skříně Nicola s otočnými dveřmi mohou být na přání uzamykatelné. Také pojízdné kontejnery ze série kancelářského nábytku Nicola mohou být zajištěny centrálním zámkem. Zatímco zásuvky lze vysunout na 80 %, výsuv pro závěsné složky naproti tomu umožňuje kompletní vysunutí. Pomocí souprav pro rozčlenění zásuvek a dělicích příček lze v pojízdných kontejnerech zajistit ještě lepší pořádek. Regály, skříně a pojízdné kontejnery lze objednat ve stejných barevných odstínech jako psací stoly Nicola. Rozhodněte se mezi světle šedou a bukovým dekorem.

Se sérií kancelářského nábytku Nicola budete mít vždy uklizený psací stůl
Série kancelářského nábytku Nicola přináší pořádek do kanceláře. S udržováním uklizeného pracovního stolu pomohou nejen pojízdné kontejnery se zásuvkou na pomůcky, ale i funkčnost psacího stolu samotného. Bude-li pracovní plocha příliš malá, propojení a přístavné stoly pomohou na kancelářském stole opět získat dostatek volné plochy. Také velkorysá horizontální kabelová vana a odnímatelné kryty vytvoří dodatečný vertikální úložný prostor pro kabely v noze stolu a přispějí k uklizenému vzhledu psacího stolu v kanceláři Nicola. Nic nebude odvádět pozornost od důležitých věcí. Série kancelářského nábytku Nicola nabízí výběr mezi výškově přestavitelnými psacími stoly a kancelářskými stoly s pevnou základní výškou. Stoly, regály a skříně jsou dodávány v rozloženém stavu, avšak jediným kliknutím si můžete jako doplňkovou službu zvolit náš montážní servis.