Úhlové brusky, obrábění kovů

K broušení kovů, dlaždic a cihel: úhlové brusky jsou nepostradatelnou součástí průmyslu. Od modelů s přídavnou rukojetí přes brusky na kov až po přímé brusky – projděte si nabídku kaiserkraft a vyberte si úhlové brusky pro vaši firmu.

V kategorii Úhlové brusky, obrábění kovů Vám nabízíme výrobky následujících značek: Bosch, KS Tools.

Úhlová bruska: pro řezání a broušeníÚhlové brusky jsou nepostradatelné na stavbách a v průmyslu. Usnadňují totiž řezání kovů, dlaždic a zdiva. S tímto elektrickým nářadím však můžete brousit také kov a kámen. Úhlové brusky jsou tedy velmi všestranné.Typy úhlových brusekV hrubých rysech se rozlišuje mezi jednoručními a obouručními modely. Moderní úhlové brusky však často mají přídavnou rukojeť. To znamená, že jednoruční modely lze rychle přestavět na obouruční. To je praktické zejména v případě, že chcete provádět jak řezací, tak brusné práce. Jednoruční úhlové brusky jsou vhodné k řezání kovu, betonu apod. Pokud připevníte přídavnou rukojeť, můžete stejný model používat jako obouruční brusku na kov a například vyhlazovat sváry.Úhlové brusky se kromě vedení liší také výkonem motoru. V naší nabídce naleznete modely s různými výkonovými třídami. Čím vyšší třída, tím silnější materiály můžete zpracovávat. Nabízíme také přímé brusky pro obrábění kovů. S nimi můžete rychle a přesně frézovat, brousit a odstraňovat otřepy z kovu. Tyto přístroje se vyznačují kompaktní konstrukcí a praktickým vedením nástroje.Na co si dát pozor při koupi úhlové brusky?Kvalitní úhlová bruska pro průmysl apod. se vyznačuje nízkými vibracemi, elektrickými bezpečnostními prvky a detaily, jako je přímé chlazení motoru. Díky tomu mají profesionální modely dlouhou životnost a zvládnou každodenní použití v průmyslu a řemeslné výrobě. Potřebné brusné a řezné kotouče lze rychle a pohodlně vyměnit. Mnohé úhlové brusky jsou také kompatibilní se systémy odsávání prachu. Díky tomu zůstává pracoviště čisté a vzduch zbavený polétavých částic.Jaká bezpečnostní opatření jsou důležitá u úhlových brusek?Při práci s bruskami na kov odlétávají jiskry a prach. Proto jsou pro bezpečnost vašich zaměstnanců nezbytné ochranné brýle a nehořlavý ochranný pracovní oděv.Chcete poradit s nákupem úhlových brusek nebo máte obecné otázky týkající se bezpečnosti a ochrany zdraví při práci? Stačí nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme!
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Vrtací a bourací kladiva | Pily | Pneumatické nářadí | Kartáče a pilníky | Upínací nástroje | Kleště