Osobní kontakt

Poradenské služby

Váš kontakt s KAISER+KRAFT

Rádi Vám poradíme. A neříkáme to jen tak – myslíme to vážně. Ať už na nás máte jakýkoli dotaz, ať se jedná o jediný produkt, nebo o nové zařízení pracovních prostor, my pro Vás najdeme odpovědi a řešení a všechno společně s Vámi naplánujeme. Navíc máme pobočky po celém světě, takže Vám budeme k dispozici i v zahraničí. Není co řešit: s námi můžete být vždy v osobním kontaktu!

A to nejlepší na konec: o tom, jak nás kontaktujete, rozhodujete Vy:

Telefonické poradenství

Poradenské služby 487

Pokud zavoláte na naše číslo, budete vždy správně spojeni: na opačném konci linky sedí jeden z našich odborníků. Žádné call centrum, žádné počítačové oznámení, které vyzývá k zadání různých číslic. Naopak: naši odborníci jsou skuteční a poradí Vám ohledně všech našich produktů.

Zavolejte nám!
800 950 950
Zdarma ze všech sítí

Kontaktní formuláře / e-mail

Poradenské služby 480

Další kontaktní formuláře Vám dávají možnost nám zanechat komentář, položit dotaz ohledně Vaší objednávky nebo objednat katalog.

Nebo nám můžete jednoduše poslat e-mail: kaiserkraft@kaiserkraft.cz

Poradenství na místě

Vaše výzvy jsou také našimi výzvami: náš zákaznický servis Vám rád pomůže s veškerými změnami. Na přání dorazíme přímo k Vám, budeme plánovat spolu s Vámi a pomůžeme Vám nalézt a realizovat řešení. Právě díky této týmové práci je naše každodenní práce něčím mimořádným.

Poradenské služby 368