Nádoby na odpadky

Pryč s tím! Ale ne jen tak někam, nýbrž do popelnice nebo do vhodné nádoby na odpad. U KAISER+KRAFT najdete malé i velké nádoby na odpad pro průmysl, dílnu a provoz – od velkých odpadkových košů přes systémové popelnice a nádoby EUROKRAFT, které jsou obzvláště funkční, ergonomické a snadno se s nimi manipuluje.

V kategorii Nádoby na odpadky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, Gmöhling, Kongamek, VAR, rothopro, Rubbermaid.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
340
340
1650
1650
-
Relevance
Počet výrobků: 61

Robustní popelnice a nádoby pro jednoznačné třídění odpaduJenom šedá nebo černá? Není divu, že se vám třídění odpadu nedaří. Naše popelnice v různých barvách vám pomohou udržet přehled při vyprazdňování nádob na tříděný odpad a košů. Zelená pro biologický odpad, modrá pro papír, žlutá pro plasty – díky barevným nádobám na odpad si udržíte přehled a třídění pak půjde samo. A pokud chcete vnést do hry ještě větší rozmanitost, u nás naleznete dokonce i antracitové popelnice.Naše popelnice a nádoby na odpad přitom můžete nechat stát ve venkovních prostorách za každého počasí. Jsou totiž vyrobeny z plastu s dlouhou životností, odolného proti chemikáliím a teplotám. Popelnice jsou proto lehké a zůstávají i v naplněném stavu stále mobilní. Tlumení zpětného nárazu víka navíc šetří sluch.Od velkých po malé: nádoby na odpad pro každý účelOd kontejnerů na průmyslový odpad přes popelnice na zbytkový odpad až po nádoby na starý papír: správná velikost nádoby na odpad závisí na množství odpadu vyprodukovaného ve firmě. V e-shopu KAISER+KRAFT proto naleznete nádoby na odpad v různých velikostech. Můžete si například objednat popelnice o objemu více než 600 nebo 1000 litrů.Uzamykatelné popelnice a ohnivzdorné nádoby na odpad pro náročné úkolyLikvidace odpadu je někdy spojena s rizikem požáru. Pro tyto případy doporučujeme popelnice ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Zajistí bezpečnost i v případě odpadů obsahujících olej a zároveň dobře vypadají.Cizí odpad v popelnici? Řešením jsou uzamykatelné nádoby. Zámkem zabráníte vhazování nežádoucího cizího odpadu do vašich popelnic. Obsah kromě toho zůstane tam, kde má být, pokud by došlo k převrácení nádoby. Chcete likvidovat dokumenty, které by neměl vidět soused ani váš kolega? Nádoby na papír s vhazovací štěrbinou zaručují, že citlivý odpad zůstane důvěrný.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Označení parkovacích míst | Žlabové sklápěcí vozíky | Kontejnery na odpadky | Podlahové vysavače | Skartovačky | Nástěnné popelníky | Nádoby na odpad Hailo