Nádoby na odpadky

Pryč s tím! Ale ne jen tak někam, nýbrž do popelnice nebo do vhodné nádoby na odpadky. U kaiserkraft najdete nádoby na odpad různých velikostí pro průmysl, dílnu i provoz – od odpadkových košů po systémové popelnice, které jsou obzvláště funkční, ergonomické a snadno se s nimi manipuluje.

V kategorii Nádoby na odpadky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, Gmöhling, VAR, Kongamek, Rubbermaid, rothopro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 63

Robustní popelnice a nádoby pro jednoduché třídění odpaduJsou všechny vaše popelnice šedé nebo černé? Pak není divu, že se vám třídění odpadu nedaří. Naše popelnice v různých barvách vám pomohou udržet přehled při vyprazdňování odpadkových košů i koše na tříděný odpad. Zelené popelnice jsou určeny pro biologický odpad, modré pro papír a žluté pro plasty. Díky barevným nádobám si udržíte přehled a třídění odpadu pak půjde samo. A pokud chcete vnést do hry ještě větší rozmanitost, podívejte se na naše antracitové popelnice.Jak vybrat vhodnou popelnici - objem a ohnivzdornostNaše popelnice a nádoby na odpadky jsou nutnou součástí venkovního vybavení. Venku je můžete nechat stát za každého počasí. Jsou totiž vyrobeny z plastu s dlouhou životností, odolného proti teplotám a chemikáliím. Popelnice jsou navíc lehké, jsou tak i v naplněném stavu stále mobilní. Tlumení zpětného nárazu víka navíc zajišťuje tiché používání.


Od kontejnerů na průmyslový odpad přes popelnice až po nádoby na starý papír: správná velikost nádob na odpadky závisí na množství odpadu vyprodukovaného ve firmě. V e-shopu kaiserkraft proto naleznete popelnice v různých velikostech - nabízíme i objemy větší než 600 nebo 1000 litrů.


Likvidace odpadu je někdy spojena s rizikem požáru. Pro tyto případy doporučujeme popelnice ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Ty totiž zajistí bezpečnost i v případě, že popelnice obsahuje olejový odpad. Zároveň také dobře vypadají.Uzamykatelné popelnice pro náročné úkolyNacházíte ve firemních popelnicích cizí odpad? Řešením jsou uzamykatelné nádoby. Zámkem zabráníte nežádoucímu cizímu odpadu ve vašich popelnicích. Pokud by došlo k převrácení nádoby, její obsah navíc zůstane tam, kde má. Chcete zlikvidovat dokumenty, které by neměl vidět ani váš kolega? Nádoby na papír s vhazovací štěrbinou vám zaručí, že se k vyhozeným dokumentům nedostane nesprávná osoba.


Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich produktů, neváhejte nás kontaktovat.