Odkládací skříňky

V žádném případě se nejedná o vedlejší produkt: Stylové odkládací skříňky jsou v kanceláři opravdovým zázrakem a bez problémů se uplatní v nejrůznějších funkcích. Pozdravte svůj nový prvek pro rozdělení prostoru, svůj nový pult, svůj nový oblíbený nábytek!

V kategorii Odkládací skříňky Vám nabízíme výrobky následujících značek: mauser, C+P, eurokraft pro.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 79

Odkládací skříňky: Hlavní aktéři na vedlejší koleji kancelářeI ten nejkrásnější kancelářský nábytek se od určité velikosti stává zcela dominantním. Čím větší je skříň nebo regál, tím větší je pravděpodobnost, že bude místnost dusit. Odkládací skříňky vám tyto problémy nezpůsobí. Naopak. Hlavní protagonisté na vedlejší koleji kanceláře vám pomohou nejen z hlediska úložného prostoru a vizuální vzdušnosti.
K čemu jsou v kanceláři odkládací skříňky?Odkládací skříňky nejsou jen funkční komody. Nízká úložná řešení se vyznačují také vynikajícím využitím prostoru na co nejmenší základní ploše. Díky posuvným dveřím namísto otočných a uzamykatelným zásuvkám jsou více než jen doplňkem psacího stolu, kancelářské židle a skříně na pořadače.Odkládací skříňky…
  • … opticky zvětšují malé kanceláře.

  • … nepotřebují jako skříně s posuvnými dveřmi žádný poloměr otáčení před skříňkou.

  • … zklidní prostor čistým, decentním designem.

  • … vytvářejí další úložnou a prezentační plochu na své horní straně.

  • … lze použít jako pult i jako prvek pro rozdělení prostoru.

  • … umožňují pohodlný přístup ke spisům a kancelářským potřebám.


Některé naše odkládací skříňky od špičkových výrobců, jako jsou C+P, mauser nebo naše vlastní značka EUROKRAFTpro, mají svou multifunkčnost již v názvu. Další varianty zaujmou dalšími detaily, jako jsou akustické čelní a zadní panely s tlumením hluku, flexibilní koncepce kol a nožiček nebo obzvláště nízká výška. Ať tak, či onak, kancelářské odkládací skříňky se zásuvkami, skříňovými prvky a podobně se ideálně hodí k tomu, aby v kanceláři překonaly běžný koncept skříň–stůl–židle.
Vybavení kanceláře odkládacími skříňkami – na co si dát pozor?První a nejdůležitější věcí, na kterou je třeba se při zařizování kanceláře zaměřit, je vždy stůl a ergonomická kancelářská židle. Kromě toho existují přesné předpisy týkající se volného prostoru nebo akčního rádia, jež musí každé pracoviště zaměstnanci poskytovat. Počítejte s přibližně osmi až deseti metry čtverečními celkové plochy na jedno pracovní místo.Proto se odkládací skříňky, skříně na pořadače, pojízdné kontejnery a další úložná řešení vybírají až po naplánování srdce kanceláře. Pro harmonické pracovní prostředí je přitom zásadní zaměřit se na jednotný design.Obecně platí, že byste neměli počítat s příliš velkorysým úložným prostorem v kanceláři. I když jsou složky a dokumenty stále nezbytné, příliš mnoho kancelářského nábytku svádí k hromadění (netříděných) věcí. Místnost tak vypadá, že je stísněnější a přeplněnější, než je nutné. Je lepší používat méně nábytku, ale cíleně vybraného. Umístěte nábytek tak, aby bylo možné jeho obsah vyjmout z příslušného pracovního místa jedním pohybem ruky.Chcete zabít několik much jednou ranou? V otevřené kanceláři například umístěte dvě stejné odkládací skříňky zády k sobě a vytvořte tak ostrůvek pro rozhovory, krátké schůzky vestoje nebo kávové vybavení.Jsme vždy k dispozici pro důmyslné tipy na vybavení. Samozřejmě i pro vaše dotazy. Kontaktujte nás nebo si nechte poradit s plánováním vaší kanceláře.