Označení

Profesionální označovací prostředky a nálepky umožňují plynulý a bezpečný průběh každodenního firemního provozu. Zajišťují nejen dodržování zákonných předpisů, ale i řádnou a dobře zorganizovanou práci.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
10
10
2000
2000
-
Relevance
Počet výrobků: 121

Označovací prvky a nálepky: jednoznačně označeno, jednoznačně zajištěno!Výpočet je snadný: čím více osob, oddělení a oblastí ve vaší firmě máte, tím komplexnější jsou organizační procesy a požadavky na bezpečnost. Chytré vybavení provozu se proto neobejde bez označovacích prvků a nálepek. Protože pomocí několika slov a ještě méně lidské síly takto můžete sdělit všechny důležité informace.
Varování, zahrazení, usměrňování: kam označovací prvky a nálepky umístit?Všude, kde mohou zákazníci, zaměstnanci nebo návštěvníci sejít z bezpečné cesty nebo mají rychle najít určitý produkt, jsou nezbytnou pomocí zahrazení a označení.Proto je také mnoho z našich produktů u kaiserkraft zařazeno do produktové oblasti skladu, kde je důležitá souhra četných bezpečnostních a procesních faktorů.Označovací prvky a nálepky, které ukazují cestu k určitému produktu – nejbezpečnější a nejrychlejší variantu – jsou pro vás naprostou nezbytností. Tabulkami a kódováním pro regálové řady počínaje a tříděním a popisem nejmenších produktů v zásobnících a transparentních přepravkách konče.Čím přesněji přitom za pomoci označovacích prvků určíte, do kterých cest a oblastí je možné vstoupit nebo vjet, tím lépe. Dočasná řešení jako ohraničovací pásky a zahrazovací pásy jsou samozřejmě stejně důležitá jako pevně namontované prahy a ochranná zahrazení.Ostatně: pokud se chcete dozvědět více informací k tomuto tématu, můžete se podívat do našeho informačního článku o bezpečnosti v provozu!
Tajemství dokonalé logistiky: kde je zapotřebí naváděcí systém?Pokud chcete, aby vaše produkty řádně dorazily z bodu A do bodu B, měli by všichni účastníci dodacího řetězce vždy přesně vědět, co, kam a v jakém pořadí patří – dokonce i když se produkt nachází v neprůhledných stohovacích přepravkách.Naše nabídka přepravních obálek a kapes na dokumenty je zde stejně důležitá jako každá etiketa, kterou jednoznačně označíte zboží. Protože tajemstvím dokonalé logistiky je skutečně bezchybná organizace.Potřebujete-li naši pomoc, můžete nás kdykoli kontaktovat.