800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva dveří
Hloubka
Provedení
Šířka
Výška
 

Skříně s vertikálním výsuvem

Přehledné skladování nářadí, materiálu a jiných drobností s úsporou místa? To zní jako jasný příklad pro naše skříně s vertikálním výsuvem. Jednoduše vytáhněte příslušnou děrovanou desku nebo děrovanou stěnu – a hotovo. Budete se divit, kolik se toho do takové skříně s vertikálním výsuvem vejde!
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 72.400,-
bez DPH
od 73.000,-
Skříň s vertikálním výsuvem
v x š x h 1950 x 1000 x 600 mm, bez střední dělicí stěny
bez DPH
od 38.200,-
Skříň s vertikálním výsuvem
v x š x h 1950 x 1000 x 600 mm, se střední dělicí stěnou
bez DPH
od 31.100,-
Bylo nalezeno 4 výrobek/-ků/-ky
Skříně s vertikálním výsuvem
Skříně s vertikálním výsuvem jsou často známé také pod názvem lékárenské skříně, protože vertikální výsuv lze často nalézt v lékárnách. Na rozdíl od běžných zásuvkových skříní lze u skříně s vertikálním výsuvem současně vytáhnout svisle pod sebou umístěné přihrádky. Pokud se přitom jedná o nástrojové skříně, nenacházejí se zde vertikální výsuvy s přihrádkami, nýbrž několik svisle vedle sebe se nacházejících děrovaných desek. Obecně lze skříně s vertikálním výsuvem doporučit vždy, pokud v nich má být uskladněno mnoho drobností. To platí také pro nářadí, které lze přehledně upevnit na děrované desky, kde bude ihned po ruce. Vertikální výsuv lze ze skříně vytáhnout natolik, že je přístup k obsahu velmi snadný. V nabídce KAISER+KRAFT se nacházejí skříně s vertikálním výsuvem s dveřmi i bez dveří.

Nářadí ihned po ruce
Skříň s dveřmi, ve které se na teleskopických výsuvech s kuličkově uloženými vodítky nacházejí děrované desky, se zvenčí nijak neliší od běžné ocelové skříně. Je například 1950 mm vysoká, 600 mm hluboká a jeden metr široká. Dvěma otočnými dveřmi lze skříně s vertikálním výsuvem bezpečně uzavřít. Skříň s vertikálním výsuvem bez dveří umožňuje rychlý přístup k obsahu. Zejména nástrojové skříně tohoto typu mají velkou skladovací kapacitu, protože obsahují rovnou čtyři nebo více děrovaných desek, na které lze z obou stran pomocí háků a speciálních nástrojových držáků upevnit nářadí a spotřební materiál. Pro drobné součásti lze děrované desky vybavit odkládacími přihrádkami nebo drátěnými koši. Skříně s vertikálním výsuvem jsou vyrobeny z ocelového plechu s práškovým vypalovaným lakem, jsou odolné vůči vnějším vlivům a nabízejí bezpečnou ochranu pro obsah.
Porovnání výrobků