800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Délka
Nosnost dvojitého zavěšení
Nosnost jednoduchý provlečený
Šířka
 

Zvedací pásy

Pomocí zvedacích pásů můžete rychle zvedat, upevňovat nebo přemisťovat obrobky a pracovní materiály. A ještě k tomu bez vynaložení síly a bez zdravotních rizik. Objevte nyní naše výrobky z oblasti zvedací techniky!
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
3.390,-
bez DPH
od 450,-
Zvedací pás
max. nosnost 2000 kg, bal.j. 2 ks, fialová
bez DPH
od 480,-
od120,- / m
Pfeifer - Zvedací pás Polytex®
max. nosnost 4000 kg, bal.j. 2 ks, zelená
bez DPH
od 290,-
od145,- / m
Zvedací pás
max. nosnost 4000 kg, bal.j. 2 ks, zelená
bez DPH
od 780,-
od195,- / m
Zvedací pás
max. nosnost 6000 kg, bal.j. 2 ks, žlutá
bez DPH
od 1.420,-
od355,- / m
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky

Zvedací pásy s poutky a třmenyZvedací pásy drží pohromadě to, co k sobě patří. V našem případě sice jen přechodně, zato však obzvlášť pevně. To je také zásadní, když je třeba vzduchem přemisťovat tunová břemena. Vysoká nosnost je přitom pouze jednou z mnoha předností našich zvedacích pásů.Vlastnosti zvedacích pásůZvedací pásy od společnosti KAISER+KRAFT jsou lehké a přitom zvedají těžká břemena. V závislosti na provedení udrží ve vzduchu více než 10 000 kg, aniž byste se museli obávat přetržení pásu. Současně svým měkkým materiálem a širokou dosedací plochou chrání citlivá břemena.Naše zvedací pásy jsou vyrobeny z odolné polyesterové tkaniny podle normy DIN EN 1492-1, která je odolná proti teplotám. K dostání jsou jak se zesílenými koncovými poutky, tak i s ocelovými třmeny pro ještě delší životnost. Kromě toho jsou zvedací pásy u společnosti KAISER+KRAFT k dostání v různých délkách. Pokud totiž nechcete omezit funkčnost pásu, je zkracování tabu.Možnosti upevnění zvedacích pásůZvedací pás můžete používat přímo v kombinaci se závěsným hákem a vázacím bodem. Ale to je jen jedna z mnoha možností. Pokud na předmětu, který chcete zvedat, není k dispozici žádný vázací bod, ovažte pás jednou nebo dvakrát kolem předmětu a oběma konci jej připevněte k jeřábu. Nebo protáhněte jeden konec pásu druhým a pak jej připevněte k jeřábu. Ať už jej uvážete přímo, stáhnete nebo ovinete, se zvedacím pásem budete vždy flexibilní.Co je třeba respektovat s ohledem na nosnostPrvní informaci o nosnosti zvedacích pásů poskytuje barva:


  • Tmavě zelená: 500 kg

  • Fialová: 1 000 kg

  • Světle zelená: 2 000 kg

  • Žlutá: 3 000 kg

  • Šedá: 4 000 kg

  • Červená: 5 000 kg

  • Hnědá: 6 000 kg

  • Oranžová: ≥ 10 000 kg


Přesnější informace získáte v našich popisech výrobků. Tam se také dozvíte, jak se nosnost mění v závislosti na velkém úhlu sklonu a extrémních teplotách. Budete tak ochráněni před nechtěnými překvapeními. Při zvedání rovněž platí: když pás zdvojíte, unese dvojnásobnou zátěž.Životnost zvedacích pásůZvedací pásy můžete používat tak dlouho, dokud jsou v bezvadném stavu. V případě jakéhokoliv poškození nebo deformace je nutné zvedací pásy vyměnit. Abyste tento důležitý okamžik nepromeškali a neriskovali vážnou nehodu, je jednou za rok povinná kontrola prováděná znalcem.Máte další otázky k vlastnostem a používání zvedacích pásů? Pak jsme Vám osobně k dispozici. Samozřejmě i v případě, že hledáte vázací prostředky nebo vhodný jeřáb.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků