Zvedací pásy

Pomocí zvedacích pásů můžete rychle zvedat, upevňovat nebo přemisťovat obrobky a pracovní materiály. A ještě k tomu bez vynaložení síly a bez zdravotních rizik. Objevte nyní naše výrobky z oblasti zvedací techniky!

V kategorii Zvedací pásy Vám nabízíme výrobky následujících značek: Bohle.

Vaše filtry

Zvedací pásy s poutky a třmenyZvedací pásy drží pohromadě to, co k sobě patří. V našem případě sice jen přechodně, zato však obzvlášť pevně. To je také zásadní, když je třeba vzduchem přemisťovat tunová břemena. Vysoká nosnost je přitom pouze jednou z mnoha předností našich zvedacích pásů.Vlastnosti zvedacích pásůZvedací pásy od společnosti kaiserkraft jsou lehké a přitom zvedají těžká břemena. V závislosti na provedení udrží ve vzduchu více než 10 000 kg, aniž byste se museli obávat přetržení pásu. Současně svým měkkým materiálem a širokou dosedací plochou chrání citlivá břemena.Naše zvedací pásy jsou vyrobeny z odolné polyesterové tkaniny podle normy DIN EN 1492-1, která je odolná proti teplotám. K dostání jsou jak se zesílenými koncovými poutky, tak i s ocelovými třmeny pro ještě delší životnost. Kromě toho jsou zvedací pásy u společnosti kaiserkraft k dostání v různých délkách. Pokud totiž nechcete omezit funkčnost pásu, je zkracování tabu.Možnosti upevnění zvedacích pásůZvedací pás můžete používat přímo v kombinaci se závěsným hákem a vázacím bodem. Ale to je jen jedna z mnoha možností. Pokud na předmětu, který chcete zvedat, není k dispozici žádný vázací bod, ovažte pás jednou nebo dvakrát kolem předmětu a oběma konci jej připevněte k jeřábu. Nebo protáhněte jeden konec pásu druhým a pak jej připevněte k jeřábu. Ať už jej uvážete přímo, stáhnete nebo ovinete, se zvedacím pásem budete vždy flexibilní.Co je třeba respektovat s ohledem na nosnostPrvní informaci o nosnosti zvedacích pásů poskytuje barva:


  • Tmavě zelená: 500 kg

  • Fialová: 1 000 kg

  • Světle zelená: 2 000 kg

  • Žlutá: 3 000 kg

  • Šedá: 4 000 kg

  • Červená: 5 000 kg

  • Hnědá: 6 000 kg

  • Oranžová: ≥ 10 000 kg


Přesnější informace získáte v našich popisech výrobků. Tam se také dozvíte, jak se nosnost mění v závislosti na velkém úhlu sklonu a extrémních teplotách. Budete tak ochráněni před nechtěnými překvapeními. Při zvedání rovněž platí: když pás zdvojíte, unese dvojnásobnou zátěž.Životnost zvedacích pásůZvedací pásy můžete používat tak dlouho, dokud jsou v bezvadném stavu. V případě jakéhokoliv poškození nebo deformace je nutné zvedací pásy vyměnit. Abyste tento důležitý okamžik nepromeškali a neriskovali vážnou nehodu, je jednou za rok povinná kontrola prováděná znalcem.Máte další otázky k vlastnostem a používání zvedacích pásů? Pak jsme Vám osobně k dispozici. Samozřejmě i v případě, že hledáte vázací prostředky nebo vhodný jeřáb.