800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Obsah
Materiál
 

Bezpečnostní nádoby

Bezpečnostní a přepravní nádoby umožňují bezpečný transport nebezpečných kapalin a zboží na veřejných a interních dopravních komunikacích a bezpečné skladování, dávkování a likvidaci hořlavých a agresivních látek, jakož i kyselin a louhů.
Bylo nalezeno 20 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 1.190,-
bez DPH
1.790,-
JUSTRITE - Mycí a namáčecí nádoba
pozinkovaný ocelový plech s nátěrem
bez DPH
od 2.590,-
bez DPH
od 2.770,-
bez DPH
od 3.690,-
JUSTRITE - Bezpečnostní nádoba
ocel, s pružnou kovovou hadicí
bez DPH
od 3.200,-
bez DPH
od 2.770,-
Nové
Cena na vyžádání
bez DPH
od 1.350,-
bez DPH
od 2.090,-
Dávkovací a přepravní konev
s kohoutem pro jemné dávkování
bez DPH
od 4.910,-
Dávkovací a přepravní konev
se šroubovacím víkem
bez DPH
od 4.060,-
Laboratorní kanystry z ušlechtilé oceli
s kohoutem pro jemné dávkování
bez DPH
od 6.890,-
bez DPH
od 5.790,-
Rady pro nákup zboží v kategorii Bezpečnostní nádoby
Bylo nalezeno 20 výrobek/-ků/-ky
Bezpečnostní nádoby pro skladování nebezpečných látek
Bezpečnostní nádoby musí být při manipulaci se sudy používány pro skladování, přepravu a dávkování. Nádoby na nebezpečné látky hrají důležitou roli nejen v laboratořích a vědeckých zařízeních, nýbrž jsou využívány také v průmyslu. Nebezpečné látky mohou být bezpečně skladovány a přepravovány pouze v bezpečnostních nádobách určených k tomuto účelu. Dávkovací nádoby a přepravní konev chrání zaměstnance, životní prostředí a firmu před nebezpečím požáru. Bezpečnostní nádoby mají tyto vlastnosti především kvůli jejich praktickým a potřebným funkcím. Korozivní rozpouštědla, hořlavé a agresivní kapaliny a kyseliny a louhy mohou způsobit mnoho zlého, pokud nebudou bezpečně skladovány, přepravovány a dávkovány. Bezpečnostní nádoby jsou proto většinou vybaveny automatickým uzávěrem, samozhášecím zařízením ve výtokovém otvoru, automaticky aktivovaným vyrovnáváním přetlaku a nálepkami pro označení nebezpečných látek ve vnitřních prostorách. Nemůže tedy dojít k úniku, neunikají výpary a nádoby na nebezpečné látky nemohou prasknout. Bezpečnostní likvidační nádoby slouží jako doplněk k odstranění čisticího materiálu, který byl namočen do hořlavých kapalin a kapalin ohrožujících vodu, jako jsou rozpouštědla nebo lepidla.

Bezpečnostní nádoby v různých velikostech a barvách
Bezpečnostní nádoby na hořlavé kapaliny, kyseliny a louhy jsou většinou vyrobeny z polyetylenu, ušlechtilé oceli nebo ocelového plechu, protože tyto materiály jsou při použití takovýchto nebezpečných látek obzvláště odolné. Nerezová a robustní ušlechtilá ocel přitom může při manipulaci s nebezpečnými látkami prokázat obzvláště dobrou službu. Bezpečnostní nádoby by měly být vždy označeny v souladu s předpisy, a proto jsou většinou součástí dodávky nálepky. Přepravní konve mohou být označeny nejen popsanými etiketami, ale jejich barevné provedení může být navíc přiřazeno určitým kapalinám a látkám. Bezpečnostní nádoby z ocelového plechu a polyetylenu jsou v e-shopu nabízeny se žlutým nebo červeným práškovým vypalovaným lakem. Budete-li potřebovat i jiné barvy, zavolejte nám nebo nám zašlete dotaz na výrobek. Bezpečnostní nádoby existují v různých velikostech. Plnicí objem může činit 1 litr i 20 litrů (například u bezpečnostního kanystru). K bezpečnostním nádobám jsou často dodávány funkční doplňky jako kohout pro jemné dávkování, dávkovací páka nebo těsnění z PTFE se šroubovacím uzávěrem. Díky těmto doplňkům bude manipulace s přepravními nádobami praktičtější a jejich používání snazší. PTFE je fluoroplast odolný vůči nejvyšším teplotám a téměř všem chemikáliím, díky čemuž odpovídá vysokému bezpečnostnímu stupni produktů. Nepřenechávejte bezpečnost ve Vašem provozu náhodě, ale dobrým a kvalitním produktům. Na bezpečnostní nádoby z našeho e-shopu získáte zpravidla pětiletou, a někdy dokonce desetiletou záruku.
Porovnání výrobků