Elektrické nástroje

Silné nástroje? Můžete nás vzít za slovo! Nabízíme elektrické nástroje pro skutečné maximální výkony. Vrtání, řezání, broušení? To zvládnete levou zadní!

Elektrické nástroje: Větší síla se vždy hodí!



Moderní nářadí je vysloveně rychlé, přesné a výkonné. Proč? Protože elektrické nástroje zajišťují sílu. Naše kvalitní značkové výrobky pro profesionální použití jsou při každém úkolu na Vaší straně.



Jaké druhy elektrických nástrojů patří k základnímu vybavení dílny?



Nezáleží na tom, v jakém oboru: Pro přesné vrtání není nad vrtačky a příklepové vrtačky. Pokud je obrobek obzvlášť odolný, vsaďte na sílu bouracích a vrtacích kladiv.



Při oddělování a zarovnávání se používají pily a brusky, jejichž výkonnost se perfektně hodí pro příslušný materiál. U nás najdete profesionální varianty pro dřevo a kov v nejrůznějších kvalitách.



Úhlové brusky jsou specialisty pro svářečství a kovoobrábění. I u obrábění kamene jsou první volbou pro rychlý pokrok.



Nač je třeba dávat pozor při koupi elektrických nástrojů?



Zkušení řemeslníci vědí: Není výkon jako výkon. Značkoví výrobci rozlišují svou nabídku na hobby řady a profesionální řady. Profesionální elektrické nástroje nabízejí výrazně vyšší sílu motoru, která je speciálně dimenzována na každodenní trvalé používání.



Proto má většina elektrických nástrojů také klasickou elektrickou přípojku namísto akumulátoru: Baterie (zatím) nedosahují výkonnosti, která je pro různé výzvy zapotřebí.



Čím častěji a déle s elektrickým nástrojem pracujete, tím důležitější jsou konstrukce s minimálními vibracemi a konstrukce umožňující rovnoměrný přenos síly bez vynaložení síly. Rovněž nepostradatelné jsou v profesionálním použití hygienické detaily jako mikrofiltry nebo odsávací zařízení a jemné rozběhy pro vyšší bezpečnost.



Jaké příslušenství je zapotřebí pro elektrické nástroje?



Jedno je jisté: Vrtačka není nic bet vhodných vrtáků, úhlová bruska pro kovoobrábění není nic bez vhodných řezných a brusných kotoučů. V naší sekci pro ruční nářadí naleznete vše, co potřebujete. Stejně jako při obecném výběru nástroje platí i u příslušenství: Výrobek, materiál a úkol by k sobě měly přesně pasovat.



Rádi Vám našimi odbornými radami pomůžeme sestavit Vaše silné nástroje. Zavolejte nám na bezplatnou linku nebo nám napište zprávu.