Nádoby na květiny

S vhodnými květináči můžete nejen zkrášlit vaše vstupní prostory, ale také oddělit různé části místnosti. Nechte se inspirovat našimi návrhy!

V kategorii Nádoby na květiny Vám nabízíme výrobky následujících značek: PROCITY, DEGARDO, Schake.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 55

Květináče: zelená dekorace může udělat ještě větší dojem!



Co se týče reprezentativních firemních prostor, z hlediska dekorací máte ruku zcela volnou. To znamená: impozantní zelené a kvetoucí rostliny instalujte ve velkých květináčích, vsaďte na výrazné barvy nebo neobvyklé tvary listů a zajistíte si pozitivní dojem s minimální námahou. Také ve venkovních prostorách na firemních pozemcích učiní květináče dobrý dojem. Stačí je postavit vedle lavičky a zaměstnanci se budou hned cítit lépe.



Jaké květináče se hodí pro jaké rostliny?



Existují rostliny, jejichž kořeny rostou svisle do velké hloubky, zatímco jiné mají kořeny široce rozložené těsně pod povrchem půdy. To je základním vodítkem pro to, jaké rozměry by měl mít příslušný květináč. Rovněž není vhodné vysázet příliš mnoho rostlin do malého prostoru, protože každá potřebuje dostatek místa, aby mohla prospívat, a dostatek půdy, ze které bude čerpat živiny.



Z optického hlediska by rovněž měl fungovat soulad mezi velikostí rostliny a rozměry květináče. Vysoké a štíhlé rostliny nebo květy potřebují vyšší úzký květináč. Nízké rostliny se budou dobře vyjímat v květináčích ve tvaru kvádru.



Z hlediska stylu u povrchů odolných proti působení povětrnostních vlivů platí: svůj k svému. Strohé moderní rostliny vypadají nejlépe v podobně minimalistických květináčích, romantickým květům sluší květináče s rustikálním vzhledem.



Co je lepší: květináč s kolečky nebo bez?



Z praktického hlediska si květináče s kolečky vysloužily přední místo. K jejich přemístění není zapotřebí žádný dopravní podvozek a mohou v nich být například zasazeny exotické rostliny, které je třeba před zimou rychle uklidit do tepla.



Rovněž na terasách, v oblastech pro zákazníky nebo v kafeterii jsou mobilní květináče výhodou, protože pomocí nich můžete zcela podle potřeby oddělit určité oblasti, vytvořit optickou zástěnu nebo několika rychlými přesuny dekoraci změnit.



Květináče bez koleček naproti tomu zůstávají lepší volbou v případech, kdy má být dojem zvláště atraktivní, kvalitní a reprezentativní. Kolečka totiž vždy působí poněkud provizorně. U hlavního vstupu nebo v nejdůležitějších firemních prostorách je něco takového nepřípustné.



Další produkty pro atraktivní úpravu vašich firemních prostor naleznete v našem sortimentu. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme osobně.