800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Zahrazování a označování

Označte, chraňte nebo zahraďte nebezpečné zóny, dopravní trasy a pracovní oblasti! Zajistíte tak bezpečnost na celém firemním pozemku.
Kategorie našich výrobků
Barevné značení
Pomocí značkovacích barev nebo sprejů a vozíků pro barevné značení lze snadno a ...
Dopravní sloupky, zahrazovací sloupky
Sloupky varují, sloupky chrání, sloupky jsou flexibilní. Naše zahrazovací a ...
Kabelové můstky
Kabelové a hadicové můstky, které optimálně chrání vedení a dráty, jsou ...
Mobilní zahrazení
Díky intenzivním signálním barvám jsou zahrazovací mříže, sloupky, parkovací ...
Označení
Profesionální označovací prostředky a nálepky umožňují plynulý a bezpečný průběh ...
Parkovací oblouky, zahrazovací oblouky
Parkovací oblouk přijde vhod pokaždé, když chcete ukázat, že vaše parkoviště ...
Prahy pro vozovky
Prahy pro vozovky a zpomalovací prahy zvyšují bezpečnost na všech cestách: ...
Profily na ochranu hran
Údery, nárazy, otřesy… i ve výrobě to někdy vypadá jako uprostřed bitvy. Ještě ...
Protinárazová ochrana
Nepřehlédnutelně vyšší bezpečnost práce: Díky protinárazové ochraně a nájezdové ...
Systémové zábradlí
Systémová zábradlí jsou správnou volbou vždy, když je třeba něco trvale ...
Třepotavé pásy, zahrazovací pásy
Červenobílá. Černožlutá. V těchto typických výstražných barevných kombinacích ...
Zahrazovací mříže, staveništní ploty
Na ochranu zaměstnanců nebo jako bariéra pro nežádoucí kolemjdoucí: zahrazovací ...
Zahrazovací prvky s popruhem
Chcete rychle dočasně zahradit určitou oblast nebo usměrnit proud návštěvníků do ...
Zahrazování řetězem, zahrazování šňůrou
Snadné přemisťování, výrazné signály v černožluté nebo červenobílé barvě: s ...
Závory, zahrazení cest
Závory poskytují jistotu ve vnitropodnikové i veřejné dopravě. Tyto jednoznačné ...

Zahrazení a označeníPozor! Stát! Musíte tudy! Mohli byste se pokusit vysvětlit zaměstnancům a návštěvám všechna pravidla chování pro zachování bezpečnosti a plynulý proces slovně. Nebo vsaďte na vizuálně jednoznačnou sílu zahrazení a označení. Koneckonců vysílají mnohem zřetelnější signály než slova.V jakých provozních úsecích jsou zahrazení a označení nezbytná?V zásadě ve všech. Všude tam, kde se na sebe narážejí lidé, stroje a pracovní činnost, je zahrazení nebo označení velmi důležité. Pokaždé, když chcete řídit, vést, zajistit nebo informovat osoby nebo procesy, udělejte to ze všeho nejdříve pomocí těchto vizuálních prostředků. A to se ve skutečnosti týká kompletní kategorie produktů Provoz:  • Ve skladových nebo dopravních zónách regulují zahrazení a označení bezpečné soužití chodců, dopravních prostředků a skladových míst.


  • Ve firemním areálu omezíte pomocí prahů pro vozovky, závor a značkovací barvy přístup, zregulujete dopravu a beze slov vymezíte parkovací zóny podle vlastních požadavků.


  • V budově se dveřní štítky a informační tabule postarají o dobrou orientaci návštěv a zaměstnanců.


  • I v kanceláři a v celé oblasti logistiky jsou nálepky a spol. nejjednodušší cestou pro cílené nalezení věcí a produktů a jejich přemístění z bodu A do bodu B.Důležité je především to, abyste označení a zahrazení pravidelně obnovovali – především po zimě. Má to vysoce reprezentativní efekt a kromě toho to zaručuje, že signály jsou stále dobře viditelné a srozumitelné.Jaké druhy zahrazení a označení by se měly používat?Pro všechny provozní úseky platí: U zahrazení nebo označení vždy záleží na tom, jaké ze čtyř faktorů (řízení, vedení, zajištění, informování) jsou v popředí. A při realizaci je nutné dosáhnout ideální hodnoty: Jakmile si znaky nebo upozornění protiřečí, je toho příliš.Nepostradatelné jsou označení, resp. vhodné produkty tam, kde by mohlo vznikat bezpečnostní riziko:  • Pomocí kabelových můstků odstraníte hrozbu klopýtnutí a zabráníte poškození kabelů při přejíždění. Současně tím nabádáte řidiče nebo chodce k rozvážnému pohybu.


  • Protinárazová ochrana hraje důležitou roli všude tam, kde by kolize měly následky pro stroje, zařízení, lidi a vozidla.


  • Jedním z nejnovějších produktů na trhu je flexibilní protinárazová ochrana, která se po kolizi opět vrátí do svého původního stavu a výrazně tak sníží náklady na údržbu bezpečnostních zařízení.Mimochodem: Pomocí červenobílých zahrazení nebo označení signalizujete dočasná místa nebezpečí, pomocí žlutočerného produktu zajistíte místa nebezpečí trvale.Jaké předpisy se vztahují na zahrazení a označení?Provozní bezpečnost zajišťovaná zahrazením a označením

je i pro zákonodárce vysoko na seznamu důležitých předpisů. Patří k nim především pravidla silničního provozu a nařízení o pracovištích, které se zaměřuje také na důležité bezpečnostní informační značení. Před nákupem se zde ještě jednou přesně informujte, co vám ještě chybí.Jak vám můžeme pomoci?Od jednoduchých stojanů na stůl až po promyšlený systém protinárazové ochrany – jsme pro vás tím správným partnerem pro všechny potřeby v oblasti zahrazení a označení. Vedle pevně instalovaných prvků máme samozřejmě také velký výběr pouze dočasně použitelných výstražných a zahrazovacích pásů.


Kontaktujte nás a v budoucnosti bez zbytečných slov ukažte, kudy ve vašem provozu vede nejbezpečnější cesta.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků