Konferenční stoly

Konferenční místnosti jsou ideálním prostorem pro schůzky zaměstnanců a klientů, i klidným prostředím pro lepší soustředění. Jednací stoly nabízejí místo pro práci, kde se rodí mnoho nových myšlenek a vyměňují se nápady. Stačí je jen doplnit vhodnými židlemi a konferenční místnost bude připravena na úspěšná jednání!

V kategorii Konferenční stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic, Paperflow, eurokraft pro, Tojo.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 139

Jednací stoly: to pravé místo pro důležité rozhovoryJednací stoly jsou centrem dění důležitých jednání, intenzivních pracovních úkolů a velkých prezentací. Proto víceúčelové stoly hrají vždy nějakou roli při těch největších rozhodnutích. Nejen z tohoto důvodu byste si měli při jejich výběru položit několik konkrétních otázek.K čemu se jaký typ jednacího stolu používá?Zatímco rozměrné jednací stoly s odpovídajícím vzhledem najdete především v konferenčních místnostech, menší modely mohou být umístěny i v dalších firemních místnostech.U víceúčelových stolů se mohou shromáždit zaměstnanci na oficiální schůzi nebo třeba při rozhovoru v kafeterii. Při výběru dbejte na robustní, avšak lehké materiály, díky kterým si uživatelé mohou jednací stoly sestavit zcela dle libosti. To platí zejména pro modely s kolečky.Víceúčelovým stolům se neříká víceúčelové nadarmo. Mohou být použity prakticky všude, kde je potřeba vyřizovat pohovory nebo přicházet s nápady. V záloze byste měli mít několik stolů také pro semináře, konference, akce a schůze. Výhodou je, že je můžete seřadit podle vašich potřeb a požadovaného množství židlí.Co je nutné mít na paměti při výběru jednacích stolů?Jednací stoly mají velkou symboliku. Svou velikostí, kvalitním vzhledem a tvarem by měly dávat najevo, že se u nich setkávají vlivné osoby. Přitom záleží na drobnostech. Rozměry stolu musí být dokonale přizpůsobeny prostoru - místo by mělo být naplánováno sice velkoryse, avšak nikoli přehnaně.Prostor pro kompromisy naopak nezbývá z hlediska vzhledu: jednací stůl měl by být atraktivní a stylový, čehož lze hravě dosáhnout kvalitními deskami stolů a elegantními podstavci.Základním tvarem stolu rovněž prezentujete váš postoj: kulaté a oválné modely znamenají rovnocennou spolupráci a jsou vhodné pro intenzivní pracovní porady. Klasické hranaté tvary zprostředkovávají hierarchické zařazení, jsou však rovněž vhodné pro přednášky a prezentace.Pokud jste tato kritéria pro výběr již zvážili, promyslete ještě doplnění konferenčních místností vhodnými stohovatelnými konferenčními židlemi. S tím vám můžeme pomoci i osobně a rádi vám poradíme také ohledně naší nabídky stolů osvědčených značek. Kdykoli nás můžete kontaktovat.