Sáčky

Sáčky a obaly pro nejrůznější použití – zde získáte vše pro balení, plnění, prezentaci a expedici: Počínaje praktickými sáčky se zipovým uzávěrem a sáčky se dnem a konče sáčky z bublinkové fólie a hadicovými fóliemi. Nakupujte nyní obalové sáčky v našem e-shopu!

Balicí sáčky: Univerzální výrobky pro rozmanité účely baleníBalicí sáčky jsou univerzálními pomocníky při balení: Připravují díly, udržují zboží čerstvé, zajišťují pořádek a především bezpečnost během přepravy.Jaké sáčky a balicí pytlíky jsou k dispozici?Velký důraz klademe na bezpečnost a kvalitu – ale také na příjemnou manipulaci. Kromě klasických standardních sáčků máme v naší široké nabídce také udržitelné alternativy z recyklovaných materiálů, ekologického plastu nebo papíru:  • Opakovaně použitelné sáčky se zipovým uzávěrem na drobné předměty a náhradní díly, příslušenství, dokumenty, textil nebo potraviny poskytují optimální ochranu před prachem a vlhkostí. Sáčky s polem pro popis slibují díky jednoznačnému označení rychlou identifikaci obsahu. Díky posuvnému uzávěru jsou vaše výrobky rychle a vzduchotěsně uzavřeny. Ideální také pro cestování letadlem!

  • Ploché sáčky s otevřeným hrdlem jsou ideální pro vychystávání, seskupování a skladování. Ploché sáčky udržují ve skladu pořádek, slouží jako ochrana proti prachu a povrchová ochrana a lze je rychle uzavřít pomocí stahovacích pásek nebo lepicí pásky. Lehké sáčky s tloušťkou fólie 25 µm jsou ideální pro skladování malých dílů a náhradních dílů i pro porcování potravin. Ploché sáčky s tloušťkou fólie 50 µm lze použít k balení, ochraně a prezentaci dokumentů, koženého zboží a textilu. Sáčky s tloušťkou fólie 100 µm jsou ideální ochranou proti prachu a vlhkosti pro citlivé zboží ve skladu.

  • Potravinové sáčky a termosáčky zajišťují chladicí řetězec pro teplotně stabilní přepravu potravin, léčiv a dalšího citlivého zboží.

  • Sáčky z bublinkové fólie poskytují optimální ochrannou vrstvu pro zboží citlivé na nárazy během přepravy a ve skladu. Husté sáčky z třívrstvé LDPE fólie jsou vynikající tlumicí ochranou pro ploché předměty, jako jsou rámy nebo notebooky. Balíte při přepravě více výrobků do jedné krabice? S dvouvrstvými sáčky z bublinkové fólie lze odesílat několik přepravních položek najednou.

  • Papírové sáčky jsou moderním a udržitelným řešením pro balení a skladování potravin, koření nebo vzorků zboží. Mají stabilní křížové dno s postranními záhyby nebo křížové dno a jsou vyrobeny z kraftového nebo natronového papíru odolného proti roztržení, takže je lze použít i na těžkou zeleninu a ovoce.

  • Hadicové fólie pro použití s přístroji pro svařování fólií pro různé délky a geometrie zboží usnadňují přesné balení.

  • Sáčky s bočními sklady a kryty na krabice pro vyložení krabic nebo mřížkových boxů optimalizují expedici přepravního zboží jakéhokoli objemu.


Nákup obalových sáčků: Jak si vybrat optimální sáček?To závisí především na balicí situaci: Pro potraviny a čerstvé produkty existují zákonné předpisy a ne každý fóliový sáček zde může být použit. Obecně však platí následující: Pokud váš výrobek potřebuje ochranu před znečištěním, vlhkostí nebo nárazy, doporučují se fóliové alternativy. Papírové obalové sáčky jsou naopak vizuálně atraktivní a naznačují zákazníkovi udržitelnost a ekologické povědomí.Obecně je nejdůležitější vlastností přesnost uložení. Malé díly by neměly v sáčku klouzat a tím poškozovat ostatní obsah balení. Důležité dokumenty se v sáčku DIN nemohou ohýbat. Sáčky z bublinkové fólie mohou správně plnit svou funkci airbagu pouze tehdy, pokud přesně obepínají zabalený předmět.Aby vaše zboží dorazilo na místo určení nejen bezpečně, ale také hospodárně, připravili jsme pro vás tipy a trendy na téma obalů. Pokud máte další otázky, můžete nás kdykoliv kontaktovat.