Hadicové fólie

Stejně individuální jako vaše výrobky: hadicové fólie jsou dokonalou alternativou hotových sáčků. Někdy chybí jen centimetr, aby se výrobek vešel do připraveného sáčku. Někdy máte k přepravě jen několik malých dílů, ale po ruce jen velký obal. Většinou na to existuje jediná chytrá obalová odpověď: hadicové fólie k individuálnímu svaření.

Jaké výhody nabízejí hadicové fólie?Hadicové fólie jsou nekonečnou individuální variantou sáčků: Pomocí přístroje pro svařování fólií můžete vyrobit obal v libovolné délce. Tímto způsobem lze vypravit na cestu s nepromokavým ochranným obalem téměř cokoli od sady drobných součástí až po dlouhou trubku. Tento obal tvoří nejen bariéru proti nečistotám, poškození a vlhkosti, ale také zabraňuje poletování malých dílů v balíku.Průmyslové hadicové fólie vás podpoří při expedici a vychystávání objednávek, umožní například přípravu uživatelsky přívětivé sestavy montážních dílů pro nábytek a nabízejí fóliové řešení, díky kterému se vyhnete nutnosti použití různých variant obalů s vysokými nároky na skladovací prostor.V porovnání s hotovými sáčky se zipovým uzávěrem nebo plochými sáčky z fólie se nekonečné obaly z hadicové fólie snadno přizpůsobí zboží, pro které byste jinak potřebovali více výplňového materiálu nebo bublinkové fólie. Tímto způsobem můžete snížit spotřebu materiálu při balení, případně i ušetřit na poštovném a rozhodně snížit náročnost při přípravě zboží k expedici.Jaké hadicové fólie existují?V naší nabídce naleznete hadicové fólie v různých šířkách a tloušťkách. Tloušťka materiálu je rozhodujícím kritériem pro možnou hmotnost a tvar zavařených výrobků. Špičaté drobné součásti, jako jsou šrouby, vyžadují odolnou fólii a u těžších předmětů byste měli tloušťce fólie rovněž věnovat pozornost.Šířka hadice určuje přesnost přizpůsobení příslušné geometrii. Přestože širší fólie poskytují větší volnost při plnění, je lepším řešením ochranná vrstva, která přiléhá k povrchu výrobku těsně – a také šetří obalový materiál. Nabízíme rovněž hadicové fólie se speciálními funkcemi:  • Antistatické pro elektrostaticky citlivé zboží z oblasti elektroniky a techniky

  • Z bublinkové fólie s tlumicími vlastnostmi

  • Hadicová fólie VCI proti korozi a poškození kovu vlhkostí


Jak hadicovou fólii zpracovávat?Nekonečné hadicové fólie můžete samozřejmě upravit na správnou délku ručně a zalepit je lepicí páskou apod. Rychlejším a především ekonomičtějším řešením je však přístroj pro svařování fólií. Svar vytvoří další spolehlivou bariéru proti vlhkosti a nečistotám, a je proto tím správným řešením zejména pro citlivé zboží.Chcete si objednat hadicové fólie v nestandardní tloušťce, vhodné pro potraviny, s potiskem nebo z high-tech materiálu? Pak nás neváhejte kontaktovat. Jsme schopni splnit téměř všechna speciální přání a intenzivně je s vámi koordinovat. Mezitím se podívejte například na naše tipy a trendy na téma obalů a také nás neváhejte kontaktovat se svými dotazy.