Kombinované popelníky

Kombinované popelníky umožní kromě bezpečné likvidace nedopalků, také likvidaci kelímků a dalšího odpadu. Oceníte také bezpečnostní protipožární prvky, stříšky proti dešti, různé způsoby upevnění a široký výběr materiálů a barev. Vyberte si vhodný odpadkový koš s popelníkem pro Váš vstupní prostor.


V této kategorii nabízíme výrobky značek Hailo.

V kategorii Kombinované popelníky Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR, PROCITY, Hailo, helit.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 75

Kombinované popelníky pro každý provozKombinované popelníky naleznete v e-shopu KAISER+KRAFT v mnoha různých provedeních. Nabízíme například popelníky s praktickou vložkou, kterou lze naplnit pískem. Tento kombinovaný popelník se vyznačuje atraktivním designem, pozinkovaným sítem a korpusem z ocelového plechu s kvalitním práškovým vypalovaným lakem.


Nádoby na papír a na směsný odpad s funkcí zhášení plamenů jsou rovněž součástí online nabídky KAISER+KRAFT. Při vznícení obsahu u těchto nádob dochází k udušení ohně díky speciální hasicí hlavě.


V sortimentu jsou i nádoby na odpad s popelníkem a stříškou na ochranu proti dešti, s oboustranným vhazovacím otvorem, bezpečnostní kombinované popelníky a stojanové popelníky z ušlechtilé oceli s odpadkovým košem. Vždy se jedná o varianty, které lze přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Kombinovaný popelník s kryty a vhazovací klapkou může například splňovat i designové nároky ve vkusně zařízeném vnitřním prostoru. Design a materiál často hrají při jejich výběru zásadní roli.


Dvoudílné kombinované popelníky, kombinované sloupkové popelníky s atraktivní stojanovou nohou a ohnivzdornou nádobou na odpad s popelníkovou vložkou z extrémně robustního plastu (PE) spojují design s potřebným praktickým využitím. Ohnivzdorné nádoby na odpadky uhasí při uzavření vhazovacích klapek vzniklé plameny.


Všechny kombinované popelníky a kombinované nádoby na odpad z nabídky KAISER+KRAFT lze objednat v různých velikostech, barvách a provedeních podle přání a potřeby zákazníka. Jistě naleznete ten pravý kombinovaný popelník i pro Váš provoz.Praktické kombinované popelníky – kombinace odpadkového koše a popelníkuDíky kombinovaným popelníkům od kaiserkraft nemusíte instalovat samostatné odpadkové koše a popelníky, protože kombinují obojí. Vaši zaměstnanci proto budou moci vyhazovat odpad i cigaretové nedopalky na jednom místě. Ušetříte tak prostor a snížíte množství odpadu, který skončí na zemi. Naše kombinované popelníky v různých velikostech jsou opatřeny vnějším pouzdrem z robustního ocelového plechu nebo ušlechtilé oceli, aby odolaly venkovnímu počasí a větru. Pro nechráněná stanoviště u nás obdržíte nádoby se stříškou. Vnitřní nádoba s obloukovými rukojeťmi namísto pytlů na odpad usnadní vyprazdňování.Nechcete před vaše vstupní dveře umisťovat žádnou popelnici? Naše kombinované popelníky jsou nejen praktické, ale i elegantní díky kvalitním materiálům, atraktivním barvám a sympatickému a decentnímu designu. Uzavřené popelníky s malými otvory ve víku navíc udržují čistý vzduch.
V bezpečí před požárem s kombinovanými popelníky s funkcí zhášení plamenůZbývá otázka, co se stane, když doutnající cigaretu vhodíme do nesprávného otvoru. Pro tento případ jsou kombinované popelníky od kaiserkraft ohnivzdorné. Nádoby s funkcí zhášení plamenů uhasí požár již v zárodku.