Dopravní rudly

Dopravní rudly jsou univerzálními pomocníky, kteří usnadní spoustu práce. Například manipulaci s těžkými předměty. Přepravují pračky nebo ledničky, balíky, bedny s nápoji, krabice pro stěhování, pneumatiky, bedny s potravinami atd. Rozsah použití je zde nevyčerpatelný.

V kategorii Dopravní rudly Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, eurokraft basic, MATADOR, RuXXac, Kongamek.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 52

Rudly – univerzální pomocníci v mnoha provedeníchRudl na pytle, přepravní rudl, stohovací rudl – tato klasika mezi dopravními přístroji má skoro stejný počet názvů jako oblastí použití. Ale proč je vlastně rudl tak nepostradatelný a čím se liší jeden od druhého?Proč jsou rudly tak praktickéPráce se vypočítá jako síla krát dráha. Tato rovnice je základem pro princip působení páky. Popisuje také, proč pomocí rudlu bez problému nadzvednete a přepravíte lednici – bez cizí pomoci, dlouholetého posilování a následného vyhřeznutí meziobratlové ploténky.Rudly přitom umožňují jednoduchou obsluhu, lze je uložit s úsporou místa a používat pro nejrůznější přepravované zboží.Od stěhování k přepravě balíků: Tato použití umožňují rudlyPřemístění hned tří stohovacích přepravek do vedlejší budovy, lednice do dodávky nebo balíků ke vchodovým dveřím? Se správným rudlem to není problém. Ať je přepravované zboží čtvercové, kulaté nebo válcové, těžké nebo lehké, dobrý rudl přepraví mnohé. Přesto není každý rudl dobrý pro každou přepravu.Rozdíly mezi sklopným a nesklopným provedenímNa první pohled vypadá jeden jako druhý. Ale nejpozději při prvním použití se projeví rozdíly. U společnosti kaiserkraft najdete rudly značek jako EUROKRAFTbasic nebo EUROKRAFTpro v různých provedeních. Který je nejvhodnější pro Vás, to závisí na tom, co a kam chcete přepravovat:  • Kdo přepravuje bloky motorů nebo jiné velké hmotnosti, sáhne nejlépe po masivním rudlu z oceli nebo hliníku. Jejich nosnost je až 400 kilogramů.

  • Chcete raději malý a praktický rudl? Skládací rudly se vejdou do každého zavazadlového prostoru a přesto jsou obdivuhodně výkonné. To se vyplatí při pořádání akcí, veletrzích nebo stěhování. Pouze při přepravě po schodech se nosnost sníží asi o polovinu.

  • A pokud jde o schody: Ty nejlépe zvládnete s našimi schodišťovými rudly.


Kromě toho u nás najdete rudly s extra velkými ložnými plochami, rudly na židle a na pneumatiky. Dostanete tak do pohybu téměř vše.Správná kola pro Váš rudlStabilní rám boduje v kombinaci se správnými koly. Výběr sahá od pneumatik s lehkým chodem, které dobře odpruží malé nerovnosti, až po kola z polyuretanu odolného proti proříznutí. Kdy jsou lepší jaké pneumatiky, to opět závisí na prostředí. Nejste si jisti? Rádi Vám při rozhodování pomůžeme.Myslete také na dostatečné zajištění nákladu, například pomocí upínacích popruhů. Ty u nás dostanete také, stejně jako velký výběr kol a další příslušenství.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Hliníkové bedny | Hliníkové přepravní boxy | Lepicí páska pro mokré lepení | Ruční zdvižné vozíky | Nalepovací etikety | Pomůcky pro zvedání | Policové vozíky EUROKRAFTpro | Rudly MATADOR