Přístroje pro svařování fólií

Zavřete víko a fólie těsní: Přístroje pro svařování fólií jsou v oblasti balení nenahraditelné, protože s jejich pomocí lze rychle a jednoduše odřezávat a svařovat fóliové sáčky a hadicové fólie. Vyberte si tedy stejně rychle vhodný model!

Vaše filtry
  Typ produktu
  Vhodnost použití
  Svařovaný šev max.
  Pro materiál
  Oblast použití
  Max. tloušťka fólie
  Cena s DPH
  Cena bez DPH

  Snadné balení s ochranou proti prachu: přístroje pro svařování fólií  Ochrana před znečištěním a praktické balení pro přepravu a skladování – fóliové sáčky jsou ideální pro uložení důležitých drobných předmětů. Nejdůležitější informace: pomocí přístrojů pro svařování fólií od kaiserkraft můžete vyrábět průhledné sáčky na míru v různých velikostech a tloušťkách zcela podle Vašich potřeb. A je to tak snadné: hadicové fólie v různých šířkách a tloušťkách jsou oddělovány a svařovány současně jednoduchým přitlačením řezačky. Stačí zavřít klapku a hotovo.
  Přístroje pro svařování fólií pro malé série a průmyslovou výrobu  V jakém objemu chcete fóliové sáčky vyrábět a jak najít správný model přístroje? V sortimentu kaiserkraft naleznete přístroje pro svařování fólií pro praktické krátkodobé použití nebo pro průmyslovou výrobu. Dívejte se pozorně: rozhodující je zamýšlená velikost a obsah sáčků. Tloušťka fólie určuje nosnost, šířka fólie objem sáčků. Silnější hadicové fólie vytvářejí při svaření pevnější švy než tenčí. Při rozhodování o koupi se proto řiďte požadovanou velikostí sáčku a výškou švu.  Naše široká nabídka přístrojů pro svařování fólií sahá od základního modelu s šířkou zpracování 200 mm až po vysoce výkonný model pro průmyslovou sériovou výrobu s šířkou svařovaného švu 620 mm. Zvolte výšku svaru 2 nebo 3 mm a řežte a svařujte hadicové fólie až do tloušťky 2 x 0,2 mm. V závislosti na typu přístroje Vám práci usnadní praktické funkce, jako je ergonomická rukojeť, magnetický uzávěr nebo nastavitelná doba svařování a chlazení.  Hodilo by se Vám užitečné příslušenství? S odvíječem hadicové fólie můžete svařovat ještě rychleji. Nebo co takhle praktické nožní ovládání? Díky němu můžete mít jednu ruku volnou – pro ještě efektivnější práci.
  Přehled pro Vaše zásilky  U kaiserkraft najdete také hadicové fólie, smršťovací fólie, bublinkové nebo pěnové fólie – vlastně vše, co patří do oblasti obalových materiálů. Máte přesto další přání? Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.  Tyto produkty by Vás rovněž mohly zajímat:  Sponkovačky | Výplňový materiál | Smršťovací fólie | Digitální váhy | Páskovací přístroje | Hadicové fólie | Váhy MAUL | Ovazovací pásky HSM