Soupravy pro páskování, odvíječe pásky

Co vlastně potřebuji k páskování …? To trochu záleží na tom, co chcete balit. Zcela určitě ovazovací pásek, odvíječ, napínací a uzavírací přístroj a uzávěr pro pásek. Nebo to udělejte jednoduše a rozhodněte se pro některou z našich praktických souprav pro páskování. Ta obsahuje vše a vše se k sobě hodí.

V kategorii Soupravy pro páskování, odvíječe pásky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 48

Kompletní balíček pro bezpečnou přepravu materiálu: soupravy pro páskováníOdesílané zboží zajištěné ovazovacími pásky dorazí určitě v bezpečí. Pro ovázání uzavíracího pásku kolem nákladu, napnutí pásku a zajištění potřebujete nástroje vyrobené speciálně pro tento proces. V e-shopu kaiserkraft obdržíte odvíječe pásku, napínací a uzavírací přístroj, kovové sponky a uzavírací sponky nejen samostatně, ale i v cenově výhodných sadách.Souprava pro páskování vhodná pro každé přepravované zbožíV závislosti na velikosti, hmotnosti a vlastnostech balených kusů se k ovazování používají pásky z různých materiálů. Dané vlastnosti pásku jsou podmíněny technikou ovazování a vlastnostmi používaných přístrojů. Vedeme proto mnoho souprav pro páskování pro pásky z oceli, kompozitu nebo plastu. Jaké přepravované zboží potřebujete zabezpečit, než jej odešlete na cestu? A jak často? Předpokládejme, že několikrát týdně odesíláte lodí těžké zboží s ostrými hranami – v takovém případě by byla nejlepší volbou souprava pro páskování s pojízdným odvíječem pro ocelový pásek a napínací a uzavírací přístroj. Nebo odesíláte pouze příležitostně menší balíčky a lehčí kartonáže? Doporučujeme soupravu pro páskování s jednodílným napínacím a uzavíracím přístrojem, 1000 m PP pásku v kartonovém zásobníku a uzavírací sponky: praktická, výhodná, dokonalá základní sada. Ideální při vysokém objemu páskování, pro palety a těžké kartonáže: souprava pro páskování PET s 2000 m polyesterového pásku na mobilním odvíječi, napínací a uzavírací přístroj a uzavírací sponky.Tak vidíte, výběr v e-shopu kaiserkraft je velký a diferencovaný. Pro výběr Vaší soupravy si proto zarezervujte dostatek času. Před rozhodnutím ohledně nákupu si vyberte součásti a vlastnosti produktu optimální pro Vaše potřeby. Vyplatí se to.Ochrana pro odesílané zboží, obal a více…Správnou soupravu pro páskování bychom měli. Ostatně: Použité jednotlivé součásti jako pásky a sponky si můžete doobjednat zvlášť. Přejete si ještě další příslušenství, jako je ochrana hran nebo další obalový materiál? Máme vše pro firmu a služby zákazníkům jsou pro nás na prvním místě. Kontaktujte nás, vyslechneme Vás a rádi Vám pomůžeme.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Lepicí páska pro mokré lepení | Hadicové fólie | Smršťovací fólie | Výplňový materiál | Průmyslové palety | Jednorázové palety | Lepicí pásky tesa | Odvíječe lepicí pásky tesa