Nože na karton, řezače fólií

Bezpečné, efektivní a přesné: nože na karton a řezačky fólií jsou praktické řezací přístroje. Obalové materiály s nimi otevřete během chvilky – modely bez problémů řežou i plasty nebo kůži. Od řezacích nožů přes nože na koberce až po nože na karton s bezpečnostní funkcí – objevte nabídku v e-shopu kaiserkraft!

V kategorii Nože na karton, řezače fólií Vám nabízíme výrobky následujících značek: COBA, MAUL, KS Tools, LISTA.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 21

Řezačky fólií a nože na karton: efektivní řezací přístrojeAť už při příjmu zboží, nebo v podatelně: řezačky fólií a nože na karton jsou nepostradatelnými nástroji v logistice. Díky nim vaši zaměstnanci během okamžiku otevřou balíky nebo efektivně odstraní průtažné fólie z palet. Řezací nože jsou také užitečnými pomocníky při řezání kartonových krabic. S produkty z naší nabídky můžete urychlit pracovní procesy v různých oblastech.Bezpečnostní prvky řezacích nožůNože na karton a řezačky fólií jsou vybaveny ostrými čepelemi z oceli nebo keramiky. Snadno proříznou fólie, karton, koberce a kůži. Chytré bezpečnostní prvky snižují riziko zranění. Čepele jsou upevněny v rukojeti řezacího nože a chrání ruku při řezání.U bezpečnostních nožů nezůstává řezná čepel nikdy otevřená. Automatické zatahování čepele navíc minimalizuje riziko zranění. Díky ergonomické rukojeti a protiskluzovému povrchu padnou nože na koberce a řezačky fólií vždy bezpečně do ruky. Většina modelů je navíc vhodná pro praváky i leváky.Nákup nožů na karton u kaiserkraftŘezací přístroje z naší nabídky jsou z části produkty na jedno použití. Vzhledem k vysokému namáhání ve skladu se nože na karton a řezačky fólií vyplatí zakoupit v sadě. Díky tomu budete mít pro své zaměstnance vždy dostatek modelů na skladě. Můžete si u nás pořídit sady s pěti, deseti nebo 25 jednorázovými řezacími noži.Hledáte kromě nožů na kartony další praktické pomocníky pro přepravu a skladování? Ať už se jedná o smršťovací fólie, nebo jiné obalové materiály, náš přátelský servisní tým vám rád poradí a podpoří vás při výběru. Jednoduše nás kontaktujte.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Otočné stohovací nádoby | Dřevěné palety | Lepicí páska pro mokré lepení | Páskovací přístroje | Průmyslové palety | Ovazovací pásky HSM