Dílenské stoly

Uvažujete o nákupu nového stolu do vaší dílny? Vyberte si u nás! Dílenské stoly jsou základním pracovním přístrojem, který by měl být součástí vybavení každé dílny. Jsou totiž vhodné pro nejrůznější řemeslnické práce.

V kategorii Dílenské stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, ANKE, RAU, LISTA, eurokraft basic, bedrunka hirth, Treston.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 416

Dílenské stoly – robustní, praktické, univerzálníStejně jako psací stůl jsou dílenské stoly středobodem každodenního pracovního života, a tedy předmětem, u kterého by se neměly dělat žádné kompromisy. Ani to není třeba. Společnost kaiserkraft nabízí dílenské stoly pro nejrůznější potřeby – od malých po velké a od minimalistických po plně vybavené.Co mají všechny kvalitní dílenské stoly společného?Základní konstrukci. Stůl se skládá z robustní stolní desky a čtyř nohou. Existují práce, pro které je tato základní verze naprosto dostačující – například pokud dílenský stůl používáte jako balicí nebo vám slouží k vykonávání činností, které vyžadují jen málo příslušenství.Dílenské stoly jsou vhodné i pro náročnější práceČinnosti prováděné na dílenských stolech často vyžadují sady ručního nářadí, drobné součásti a náhradní díly. Aby měli vaši zaměstnanci vše potřebné po ruce, jsou mnohé dílenské stoly vybaveny policemi, zásuvkami a skříňkami pro dostatečný úložný prostor. V posledních letech nabývá na významu další klíčová vlastnost: ergonomie. Protože zdravá záda jsou pro pracovní život zásadní, nabízíme nejen výškově nastavitelné psací stoly, ale také stoly dílenské. To je důležité zejména tehdy, když u jednoho dílenského stolu pracuje více osob různé výšky. Chcete, aby vaši zaměstnanci byli mobilní i při práci u stolu? To jim umožní dílenské stoly s koly.Tipy pro výběr správného dílenského stoluPři výběru stolu je důležitý materiál, zejména ten, ze kterého je vyrobena stolní deska. Oblíbený je masivní buk díky jeho robustnosti, odolnosti a snadnému čištění, při kterém se vám budou hodit naše úklidové potřeby. Pokud váš dílenský stůl přichází často do styku s kapalinami, doporučujeme zvážit pořízení univerzálního nebo plechového krytu. Pro hygienické prostory jako jsou chladírny máme stoly vyrobené výhradně z nerezové oceli. V neposlední řadě byste měli zvážit rozměry stolu. Ať u něj bude pracovat jeden, dva nebo šest zaměstnanců, najdete u nás tu správnou velikost.Příslušenství pro dílenské stolyZejména pokud si zakládáte na uklizeném pracovišti, měli byste se podívat na naše praktické zásuvkové zásobníky, které nabízejí přehledný způsob třídění a uložení dílenského příslušenství. Totéž platí pro systémy děrovaných desek a plastových zásobníků s viditelným obsahem. Také byste neměli zapomenout na správné osvětlení pracoviště, které je podstatné zejména při více složitých pracích. Potřebujete další úložný prostor? Objevte náš velký výběr ocelových skříní. Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi vám je osobně zodpovíme.