Dílenské stoly

Uvažujete o nákupu nového dílenského stolu? Porozhlédněte se u nás. Dílenské stoly umožňují inteligentní zařízení a úklid Vaší dílny. Kromě toho jsou robustní základnou pro nejrůznější řemeslnické práce. Jsou elementárním pracovním přístrojem, který by neměl chybět ani u Vás.

V kategorii Dílenské stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: ANKE, EUROKRAFTpro, LISTA, RAU, EUROKRAFTbasic, Treston.

Značka
Typ produktu
Hloubka [mm]
460
460
2700
2700
-
Relevance
Počet výrobků: 379

Dílenské stoly – robustní, praktické, univerzálníČím je pro jednoho psací stůl, tím je pro druhého stůl dílenský: je středobodem každodenního pracovního života, a tedy předmětem, u kterého se nedělají žádné kompromisy. Ani to není třeba. Koneckonců u společnosti KAISER+KRAFT dostanete dílenské stoly pro různé potřeby – od malých po velké a od minimalistických po plně vybavené.Co mají všechny dobré dílenské stoly společné…… je základní konstrukce. Stůl se skládá z robustní stolní desky a čtyř nohou. Existují práce, pro které je tato základní verze naprosto dostačující – například pokud dílenský stůl používáte jako balicí stůl nebo pro práce, které vyžadují jen málo příslušenství. Skládací stoly sice nejsou tak zatížitelné, ale po práci je můžete dát do kouta.Co je ještě možnéKlíčovým slovem je „úložný prostor''. Vždyť činnosti prováděné na dílenských stolech často vyžadují nářadí, drobné součásti a náhradní díly. Aby měli vaši zaměstnanci vše potřebné po ruce, jsou mnohé dílenské stoly vybaveny policemi, zásuvkami a skříňkami. Může to být od jedné zásuvky až po 12 zásuvek nebo u skupinových pracovních stolů až po 30 zásuvek. V posledních letech nabývá na významu další klíčové slovo: ergonomie. Protože zdravá záda jsou pro pracovní život zásadní, nabízíme nejen nastavitelné psací stoly, ale také nastavitelné dílenské stoly. To je důležité zejména tehdy, když u jednoho dílenského stolu pracuje více osob různých velikostí. Chcete, aby vaši zaměstnanci byli v práci mobilní? Dobrý důvod, proč si koupit dílenský stůl s koly.Další tipy pro výběrDůležitý je také materiál, zejména stolní deska. Oblíbený je masivní buk. Není divu, vždyť takové desky jsou robustní, odolné a snadno se čistí. Pokud dílenský stůl často přichází do styku s kapalinami, doporučujeme univerzální nebo plechový kryt. Pro hygienické prostory, jako jsou chladírny, máme stoly vyrobené výhradně z nerezové oceli. Jste také flexibilní, pokud jde o velikost. Ať už pro jednu, dvě, nebo šest osob, máme pro vás tu správnou velikost.Příslušenství pro dílenské stolyZejména pokud si potrpíte na uklizené pracoviště, určitě byste se měli podívat na naše příslušenství pro zásuvky. Praktické rozdělovníky a zásobníky na drobné součásti poskytují přehled. Totéž platí pro systémy děrovaných desek a přepravky s viditelným obsahem. Na druhou stranu je správné neocenitelné také osvětlení pracoviště, zejména při složitých pracích. Potřebujete další úložný prostor? Objevte náš velký výběr skříní. Máte ještě otázky? Rádi vám na ně osobně odpovíme.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Balíkové váhy | Stropní ventilátory | Dvojité žebříky | Podlahové rošty | Boxy na nářadí | Rudly | Nářadí VIGOR