Etikety, podavače etiket

Nalepit a hotovo! U tématu etikety nelze ztrácet čas. Jak dobře, že naše zásobníky na etikety a etikety jsou tak praktické a spolehlivé, že nemusíte myslet na načasování …

V kategorii Etikety, podavače etiket Vám nabízíme výrobky následujících značek: magnetoplan.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 13

Etikety a podavače etiket: rychlé samolepicí řešení namísto komplikované dokumentacePokud máte dojem, že „etiketové šílenství'' v logistice neustále sílí, tak máte pravdu. Avšak i toto šílenství má svůj smysl: etikety a závěsné etikety lze natisknout a umístit během několika sekund a poskytují digitálně čitelné informace o zásilkách. Pro takovýto informační rozsah byly dříve zapotřebí sáhodlouhé přepravní záznamy a velké dodací listy. Proto byste se na tento samolepicí chaos měli podívat novýma očima.
Proč jsou etikety důležité?Každá etiketa na krabici nebo transparentní přepravce v ideálním případě plní jasný úkol: poskytuje všechny potřebné informace o obsahu, a to přesně v tom pravém zobrazovacím formátu.Díky digitální revoluci dnes již nemusíte informace o přepravě a produktech evidovat v dlouhých textech na rozsáhlých dokumentech k zásilkám, nýbrž můžete používat úsporné etikety s QR nebo čárovými kódy a dalšími formami kódování.V kombinaci s potřebnými výstražnými etiketami nebo indikátory nárazu již u dobře označeného balíku nevzniknou žádné pochybnosti ohledně toho, kam má být zaslán a jak s ním (ne)má být manipulováno.Kódované etikety navíc neznají jazykové bariéry a při správné povrchové úpravě nemají problémy s různými klimatickými zónami nebo změnami počasí. Jaký jiný fyzický nosič informací, který má navíc cestovat po celém světě, může něco takového nabídnout stejně snadným způsobem?
Jsou zapotřebí zásobníky na etikety?Pokud nechcete ztrácet čas odlepováním a nalepováním samolepicích etiket, pak jistě! Platí to zejména, pokud například chcete opatřit cenovkami malé fóliové sáčky.Ručně by to znamenalo časově velmi náročnou záležitost. S etiketovačkou to bude výrazně rychlejší. Etiketu také navíc můžete snadno umístit čistě a nemusíte se znovu dotýkat sáčku.A protože mnoho zásobníků na etikety je navíc vybaveno vhodným počitadlem, můžete mnohem snadněji evidovat a kontrolovat stav zásob. Více argumentů snad již není zapotřebí.Další obalový materiál a nezbytné příslušenství pro expedici jako jsou váhy naleznete v našem e-shopu. S výběrem Vám rádi pomůžeme osobně.