Značka
Výška [mm]
250
250
1220
1220
-
Šířka [mm]
250
250
1410
1410
-

Nádoby na tříděný odpad

Odpad má také svou hodnotu, pokud je správně tříděn na jednotlivé suroviny. Naše nádoby na tříděný odpad s třídicím systémem a vysokou plnicí kapacitou vám třídění usnadní. U nás naleznete vše od stabilního podstavce pro pytle na odpad až po nádoby s vhazovací klapkou a uzamykatelnou vnitřní nádobou.

V kategorii Nádoby na tříděný odpad Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR, rothopro, Hailo, Rubbermaid, QUIPO.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 115
Změnit náhled:

Nádoby na tříděný odpad pro likvidaci odpadu v souladu s předpisyJedna popelnice na všechno nestačí. Nádoby na tříděný odpad od KAISER+KRAFT vytvářejí ideální předpoklady pro předpisovou likvidaci odpadu šetrnou vůči přírodním zdrojům v celém provozu. Uvnitř nebo venku, v kanceláři nebo skladové hale, u nás naleznete tu pravou nádobu pro úspěšnou recyklaci.
Třídění odpadu hračkou s nádobami na tříděný odpadTřídění odpadu může být pohodlné. Naše nádoby na tříděný odpad přitom disponují funkcemi jako je praktický nášlapný mechanismus, kyvné víko a vhazování v ergonomické výšce. Kromě toho pomáhají při orientaci. Díky víkům v různých barvách bude na první pohled jasné, do které nádoby patří papír, plast, sklo nebo biologický odpad. A pokud chcete zabránit vhazování nesprávného odpadu do nesprávné nádoby, v našem e-shopu naleznete nástavce se speciálními vhazovacími otvory.Rádi zůstáváte flexibilní? Pak můžete jednotlivé nádoby zkombinovat podle vašich představ a přání. Nebo raději vše v jednom? Jako kompaktní samostatné řešení u nás obdržíte kompletní sběrné stanice. Podle modelu mají naše nádoby na tříděný odpad držák pro pytle na odpad nebo vyjímatelnou vnitřní nádobu. Díky tomu bude vyprazdňování stejně komfortní jako plnění.
Úderuvzdorné, nenáročné na údržbu, s funkcí zhášení plamenů – nádoby pro vnitřní i venkovní prostoryAby třídění odpadu fungovalo v každém prostředí a za všech podmínek, u KAISER+KRAFT naleznete nádoby na tříděný odpad, které vám věrně poslouží i za nepříznivých podmínek ve venkovních prostorách – s funkcí zhášení plamenů, úderuvzdorné a tlumící zápach. Naše nádoby na odpad jsou zároveň elegantní. Nádoby na tříděný odpad vyrobené s použitím moderní technologie IML přesvědčují ušlechtilým kovovým vzhledem a jsou zároveň odolné vůči vyboulení a otiskům prstů.