Nádoby na tříděný odpad

Komfortní systém pro třídění odpadu: nádoby na tříděný odpad umožňují oddělenou likvidaci recyklovatelných materiálů, jako je sklo, papír, obaly nebo i biologický odpad. U KAISER+KRAFT naleznete vše, co potřebujete pro třídění odpadu ve vaší firmě, od stabilního podstavce pro pytle na odpad až po třídicí systém se čtyřmi nádobami na odpad, vhazovací klapkou a uzavřenou vnitřní nádobou – pro lepší udržitelnost.

V kategorii Nádoby na tříděný odpad Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR, Rubbermaid, rothopro, EUROKRAFTpro, Hailo, EUROKRAFTbasic.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
250
250
1220
1220
-
Relevance
Počet výrobků: 122

Nádoby a odpadkové koše na tříděný odpad pro likvidaci odpadu v souladu s předpisyPokud firemní odpad končí v jediném kontejneru, není to příliš udržitelné. Nádoby na tříděný odpad rychle zjednají nápravu. V rámci celé firmy jsou předpokladem pro likvidaci odpadů šetrnou k přírodním zdrojům a v souladu s předpisy. Ať už do interiéru, nebo do exteriéru, ať do kanceláře, nebo do skladu: v naší široké nabídce nádob na tříděný odpad si jistě vyberete vhodný model pro úspěšnou recyklaci ve vaší firmě.Snadné třídění odpadu – pomocí nádoby na tříděný odpadDíky praktickým funkcím, jako je pedálový mechanismus, výklopné víko nebo vhazovací otvor v ergonomické výšce, je třídění odpadu u nádoby na tříděný odpad obzvláště snadné. Víka v různých barvách také označují, do kterého koše patří papír, plast, sklo nebo biologický odpad. Aby odpad omylem neskončil ve špatném koši, nabízíme také nástavce se speciálními vhazovacími otvory.Naleznete u nás nejrůznější modely, od samostatných košů na papír, zbytkový odpad nebo plasty až po kompaktní kombinovaná řešení, jako jsou sběrné systémy se třemi nádobami na tříděný odpad. V závislosti na variantě jsou naše nádoby na tříděný odpad vybaveny držákem pro pytle na odpad nebo vyjímatelnou vnitřní nádobou. Vyprazdňování je tak stejně pohodlné jako plnění.Nádoby na tříděný odpad pro vnitřní i venkovní prostoryNádoby na tříděný odpad od KAISER+KRAFT jsou vyrobeny z různých materiálů. Zatímco modely z robustního plastu jsou určeny pro použití v interiéru, nádoby na tříděný odpad z ušlechtilé oceli jsou vhodné jako třídicí systémy uvnitř i venku.Modely z pozinkované oceli jsou přitom nehořlavé, odolné proti nárazu a potlačují zápach. Zaujmou rovněž atraktivním designem: nádoby na tříděný odpad vyrobené moderní technologií IML mají ušlechtilý kovový vzhled a jsou odolné proti promáčknutí a otiskům prstů.Nejste si jisti, zda jsou pro vaši firmu vhodným řešením samostatné nádoby na tříděný odpad nebo kompaktní systémy pro třídění odpadu? Kontaktujte nás! Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Kontejnery na odpadky | Odpadkové koše s pedálem | Nástěnné popelníky | Čištění podlah | Skartovačky | Žlabové sklápěcí vozíky | Nádoby na tříděný odpad rothopro | Nádoby na odpad rothopro