Nádoby na tříděný odpad

Komfortní systémy pro třídění odpadu: odpadkové koše na tříděný odpad umožňují třídění recyklovatelných materiálů jako je sklo, papír, plastové obaly nebo biologický odpad. U kaiserkraft najdete vše, co potřebujete pro třídění odpadu ve vaší firmě – od stojanů na pytle a kontejnerů na tříděný odpad po třídící systémy se čtyřmi koši, vhazovací klapkou i uzavřenou vnitřní nádobou.

V kategorii Nádoby na tříděný odpad Vám nabízíme výrobky následujících značek: Rubbermaid, VAR, eurokraft pro, Hailo, rothopro, Gmöhling, DURABLE, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 161

Koše na tříděný odpad pro likvidaci odpadu v souladu s předpisyKvůli velkému množství odpadu si firmy stále častěji uvědomují důležitost jeho třídění. Likvidace odpadu by měla být šetrná k přírodním zdrojům a v souladu s předpisy. Ať už do interiéru nebo exteriéru, do kanceláře nebo do skladu: v naší široké nabídce košů na tříděný odpad si jistě vyberete vhodný model pro úspěšnou recyklaci ve vaší firmě.
Snadné třídění s odpadkovými koši na tříděný odpadOdpadkové koše s pedálem, s výkyvným víkem či vhazovacím otvorem v ergonomické výšce umožňují snadné třídění odpadu. Různobarevná víka navíc označují, do kterého koše patří papír, plast, sklo nebo biologický odpad. Aby odpad omylem neskončil ve špatném koši, nabízíme také nástavce se speciálními vhazovacími otvory.


U nás najdete nejrůznější modely košů – od samostatných košů na papír, zbytkový odpad nebo plasty až po kompaktní kombinovaná řešení, jako jsou sběrné systémy se třemi nádobami na tříděný odpad. Naše odpadkové koše na tříděný odpad jsou také vybaveny držákem na odpadkové pytle nebo vyjímatelnou vnitřní nádobou. Jejich vyprazdňování je tak stejně pohodlné jako jejich plnění.Odpadkové koše na tříděný odpad pro vnitřní i venkovní prostoryNádoby na tříděný odpad od kaiserkraft jsou vyrobeny z různých materiálů. Zatímco modely z robustního plastu jsou určeny pro použití ve vnitřních prostorách, odpadkové koše z ušlechtilé oceli jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Modely z pozinkované oceli jsou nehořlavé, odolné proti nárazu a potlačují zápach. Zaujmou rovněž atraktivním designem: koše vyrobené moderní technologií IML mají ušlechtilý kovový vzhled a jsou odolné proti promáčknutí a otiskům prstů.S dotazy ohledně košů na tříděný odpad nás neváhejte kontaktovat


Nejste si jisti, zda jsou pro vaši firmu vhodným řešením stojany na pytle, samostatné koše na třídění odpadu, kontejnery na tříděný odpad nebo celé kombinované třídící systémy? Kontaktujte nás! Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže.