Kontejnery na odpadky

V kategorii Kontejnery na odpadky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Rubbermaid, EUROKRAFTpro.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
560
560
1470
1470
-
Sběr, třídění a likvidace odpadu možná nepatří k nejpříjemnějším činnostem ve firmě, avšak jedná se o důležitý předpoklad pro plynulou výrobu nebo dobrý dojem, například v oblasti služeb. Vhodné kontejnery na odpadky v různých velikostech a barvách Vám tuto práci usnadní. Všechny kontejnery na odpadky v našem sortimentu lze použít uvnitř i venku, jsou vyrobeny z kvalitních a robustních materiálů a pojmou 70 až 1100 litrů odpadu.

Plastové velké kontejnery na odpad
Zejména velkoobjemové plastové modely podle normy DIN EN 840 se hodí na taková místa ve Vaší firmě, kde vzniká velké množství odpadu, a jsou také samozřejmě ideálním řešením pro centrální likvidaci odpadu. V těchto kontejnerech můžete velká množství odpadu nejen dočasně uskladnit, ale i jednoduše a ergonomicky přepravit: velké kontejnery na odpad jsou vybaveny čtyřmi koly s brzdou a mají nízkou vlastní hmotnost.

Nádoby na tříděný odpad
Menší varianty z ušlechtilé oceli jsou vybaveny držákem pro pytle na odpad a lze je uzamknout. Tyto kontejnery na odpad jsou vhodné především pro sběr tříděného odpadu v hygienických oblastech, vlhkých prostorách a v laboratoři. Bezpečnost zde zajišťuje samozavírací vhazovací klapka zabraňující vzniku ohně a zápachu.