Šatnové lavice

Až když chybí, všimneme si, jaký rozdíl dělají v oblasti komfortu: šatnové lavice! My to víme už dlouho a nabízíme Vám proto velký výběr různých modelů, s opěrkou nebo lištou s háky, jednostranné nebo dvoustranné. Vyhledejte si nyní šatnové lavice, které Vám budou vyhovovat.

V kategorii Šatnové lavice Vám nabízíme výrobky následujících značek: Sypro, C+P, Wolf, eurokraft basic, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 83

Sport, kultura, obchod nebo wellness: bez šatnových lavic by to nešloŠaty dělají člověka – především pokud se jedná o správné šaty pro danou příležitost.


Aby se mohli zaměstnanci nebo návštěvníci při oblékání nebo převlékání posadit, naleznete u nás kvalitní šatnové lavice v různých provedeních. Investice do přiměřeného modelu se několikanásobně vyplatí, protože věšák neslouží pouze jako funkční stojan na oděvy s možností posazení a odkládací plochou. Šatna kvalitou svého vybavení působí rovněž jako vizitka instituce, firmy nebo úřadu.Strong buy: investujte do šatnové laviceV našem portfoliu jsou prostřednictvím značky Wolf a EUROKRAFT zastoupeni přední výrobci a barometr trendů mezi šatnovými lavicemi poukazuje na rozmanitost: jednostranné pro montáž na stěnu, oboustranné pro volnou instalaci v prostoru, délky od 1000 do 2000 mm, s opěradlem a roštem na obuv nebo bez. No, kdo má na výběr… ten se raduje z rozmanité nabídky. A různé šroubovací prvky lze také ještě libovolně kombinovat.Tip od zasvěcence: vsaďte na správné materiály! Lakované bukové, smrkové nebo borovicové plochy nabízejí dostatek místa, omyvatelné plastové lišty jsou vhodné i pro mokré nebo venkovní oblasti. Stabilita a flexibilita produktů jdou přitom ruku v ruce. Různé materiály a designy našich šatnových lavic lze bez problémů integrovat do koncepce zařízení vaší firmy. Výškově přestavitelné plastové patky pod čtyřhrannými profily z ušlechtilé oceli s práškovým vypalovaným lakem vyrovnají případné nerovnosti podlahy. Tím by bylo vyřešeno vše – nebo je tu nějaký háček? Zeptáme se opačně: proč jen jeden? Kabáty, bundy nebo košile můžete pověsit až na deset háčků na oděvy na každé straně, otevřených nebo schovaných za lištami. Je libo šatní ramínka? Jsou vzdálena jen jedno kliknutí od šatnových lavic.Rozsáhlá nabídka pro vaše sociální prostoryKdybychom nebyli kaiserkraft, nemohli bychom vám nabídnout ucelenou nabídku všeho, co potřebujete pro vybavení vašich sociálních prostor. Od velkých celků až po lásku k detailu. V našem sortimentu naleznete samozřejmě také věšáky bez lavic, na přání rovněž i v mobilní verzi s kolečky. Potřebujete nápady pro vaši wellness oblast? Máme vše, co hledáte, od kompletního vybavení pro umývárny až po jednoduchou rohož pro mokré prostory. Jak vám můžeme dále pomoci? Kontaktujte nás, o vše se postaráme.