Příslušenství pro bílé tabule

Jste připraveni na příští brainstorming? Ne, protože Vám ještě chybí vhodné příslušenství pro bílou tabuli. Popisovače, magnety, stěrka pro tabuli, mazací listy, čisticí houbička – zde najdete všechny maličkosti, které z Vaší bílé tabule udělají perfektně vybavenou bílou tabuli.

V kategorii Příslušenství pro bílé tabule Vám nabízíme výrobky následujících značek: magnetoplan, MAUL, eurokraft basic, DURABLE, Chameleon, Axelent.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Šířka [mm]
  Délka [mm]
  Vlastnost
  Objem
  Barva
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 171

  Příslušenství pro bílé tabule – vše rychle po ruce  Rozhodli jste se pro vhodnou bílou tabuli, ale možná ještě nemáte kompletní vybavení. Na každou tabuli například nelze psát běžnými popisovači. Vše co potřebujete, dostanete v našem obchodě.  Správné příslušenství pro bílé tabule  Jsou to popisovače pro bílé tabule v červené, modré, černé a zelené barvě a s různou tloušťkou čáry. Jsou to mazací popisovače nebo mazací papíry, magnety a magnetické pásky, magnetické etikety a magnetické papíry. A jsou to také stěrky, čisticí sprej a čisticí houbička. Rozsáhlé příslušenství, které potřebujete ke kreslení a psaní, přidržování a čištění, najdete zde. Doporučujeme naše sady pro bílé tabule, které obsahují vše, co budete na začátku potřebovat.  Tip: Dejte pozor na to, z jakého materiálu je povrch Vaší bílé tabule, zda ze skla, plastu nebo smaltu, protože různé čisticí prostředky jsou koncipovány pro různé povrchy.  Sada příslušenství pro bílé tabule: magnety ve všech variantách:  • Používejte magnetické stěny pro informování zaměstnanců. Zvláštností je, že můžete pověsit i několik magnetických stěn vedle sebe.

  • Magnetické pásky můžete připevnit na stěny nebo plochy, protože zadní stěny jsou samolepicí. Důležité při připevňování je, aby plochy nebyly mastné a nebyl na nich prach.

  • Magnetické desky mají tu rozhodující výhodu, že je lze individuálně přiříznout na požadovanou velikost a tvar.

  • Bílou tabuli můžete jednoduše používat také jako flipchart – budete k tomu potřebovat svorku pro flipchart, kterou připevníte na bílou tabuli a získáte kombinované řešení.


  Prezentace a přednášky: Ukažte, na co jste hrdí.  Pro inovativní výrobky, které chcete ukázat, najdete v naší kategorii Prezentace a přednášky kvalitní možnosti pro vystavování jako vitríny nebo reklamní stojany. Váš výrobek je v nich chráněný před prachem a dotyky a přesto jej každý může vidět. Můžete jej tak umístit přímo u vchodu, aby návštěvníci, zákazníci a zaměstnanci na první pohled viděli, nač jste hrdí.  Nebuďte ve stínu. Naše výrobky Vám pomohou, abyste při své přednášce zazářili. U flipchartů nebo bílých tabulí přehledně a srozumitelně vysvětlíte komplexní obsah, s pultem pro psaní vestoje na jedné straně získáte odkládací plochu a na druhé straně pult pro psaní vestoje podtrhne Vaši důležitost při přednášení. Naše přednáškové kufry Vám poskytnou podporu při přednáškách, protože již jsou vybaveny veškerým důležitým příslušenstvím, které pro povedenou přednášku potřebujete. Vašemu vystoupení pak již nestojí nic v cestě. Objevte nyní naše výrobky!