Klimatizační přístroje

Dokonale vyvážené. S klimatizačními přístroji od společnosti kaiserkraft je teplota na pracovišti správná v každém ročním období.

Klimatizační přístroje – vždy správné temperováníPříliš teplo, příliš chladno, příliš sucho? Zajistěte optimální pracovní prostředí v každé situaci. Naše klimatizační přístroje jsou univerzálně použitelné, ať už v interiéru, nebo exteriéru, v létě, nebo v zimě.
Proč potřebujete klimatizační přístroje?Existuje několik dobrých důvodů, proč investovat do klimatizačních přístrojů:  • Když v kanceláři panují pouštní teploty nebo na staveništi mrzne dech, pracovní motivace a výkonnost rychle klesají. Totéž samozřejmě platí i pro vydýchaný vzduch na pracovišti. Zároveň se zvyšuje riziko úrazů.

  • Extrémní teploty a špatný vzduch mohou být zdraví škodlivé.

  • Právní předpisy předepisují, aby na pracovišti panovalo klima, které přispívá k dobrému zdraví. Nejpozději od 26 stupňů na pracovišti je třeba přijmout počáteční opatření, například v podobě použití klimatizačních přístrojů.Jaké klimatizační přístroje nabízíme?Klimatické cíle na pracovišti se liší podle toho, zda vaši zaměstnanci pracují na staveništi v chladných podzimních dnech nebo sedí v kanceláři na vrcholu léta.


Proto si u nás můžete vybrat:  • Topné přístroje: Ať už elektrické, plynové, nebo olejové, naše topné přístroje zajišťují teplotu v dílnách, na stavbách nebo v jiných mrazivých oblastech během chladného období.

  • Chladicí přístroje: Pokud si chcete tropické teploty schovat na dovolenou, máme pro vás širokou nabídku chladicích přístrojů. Naše klimatizace jsou flexibilní. Vytápějí, chladí, větrají a odvlhčují.

  • Čističky a pračky vzduchu: Naše čističky a pračky vzduchu pomáhají proti suchému vzduchu.

  • Ventilátory: Nabízíme ventilátory na strop, podlahu a stůl, s extra silnými ventilátory pro velké místnosti nebo malé a praktické.


Náš tip: Naše hubiče hmyzu pomáhají také proti komárům, mouchám a spol.!
Rozhodněte se správněPři výběru klimatizačních přístrojů zohledněte individuální podmínky na daném pracovišti. Jak velká je plocha, kolik zaměstnanců tam pracuje za jakých podmínek a čeho chcete dosáhnout? Je velký rozdíl, zda chcete klimatizovat malou kancelář nebo halu. Pozornost věnujte také faktorům, jako je spotřeba energie a hlučnost.V neposlední řadě existují i další způsoby, jak zajistit, aby se zaměstnanci cítili v práci dobře po celý rok. Začíná to ergonomickým designem pracovišť a sahá od atraktivních odpočinkových místností až po nabídky na podporu zdraví.Nevíte, kde začít? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme vytvořit dobrou pracovní atmosféru v každém ohledu.