Ochrana sluchu

Cože? Kdo začne s ochranou sluchu včas, nemusí se později tak často ptát a bude mít více ze života. Správnou ochranu sluchu naleznete u kaiserkraft.

V kategorii Ochrana sluchu Vám nabízíme výrobky následujících značek: Uvex, MOLDEX, 3M.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 24

Ochrana sluchu: v bezpečí před hlukemKaždý 7. dospělý v Německu je nedoslýchavý a mnoho z nich tomu mohlo zabránit. Například s našimi mušlovými chrániči sluchu a zátkami pro ochranu sluchu. Tyto produkty spolehlivě ztiší hluk a ochrání vaše uši před škodlivými frekvencemi.Uši potřebují lepší ochranu než ostatní smyslové orgányJak citlivé jsou naše uši, to často zjistíme, až když nám v nich začne pískat a šumět. V takovém případě už ovšem může být pozdě. Protože již i malé zatížení hlukem po delší dobu může sluch nenávratně poškodit. Takové zatížení hlukem, které je ve výrobní hale, na stavbě nebo při montáži naprosto běžné.Naštěstí vůbec není těžké vaše uši ochránit. Vše, co k tomu potřebujete, je správná ochrana sluchu.U kaiserkraft ji obdržíte v různých provedeních:


  • Zátky pro ochranu sluchu

  • Mušlové chrániče sluchu

  • Chrániče sluchu s ramínkem

Všechny tyto typy ochrany sluchu mají společné, že snižují hladinu hluku. O kolik průměrně, to vám prozradí takzvaná hodnota SNR.Důležité: ochrana sluchu na pracovišti není dobrovolnou záležitostí. Od expozice hluku 80 decibelů musí zaměstnavatelé ochranu sluchu poskytnout, od 85 decibelů ji zaměstnanci musí používat.Zátky nebo mušlové chrániče – rozdíly mezi produkty na ochranu sluchuZátky pro ochranu sluchu z polyuretanu jsou malé, příjemně se nosí a lze je dobře kombinovat s jinými osobními ochrannými prostředky, například s ochrannými brýlemi. Prostřednictvím stanice na ochranu sluchu dáte zaměstnancům příležitost se ochranou sluchu kdykoli a krátkodobě vybavit.Mušlové chrániče sluchu jsou ideální, pokud na pracovišti nepanuje hluk trvale, nýbrž vždy jen krátkodobě. Stačí je jednoduše nasadit a sejmout namísto zavádění zátek do zvukovodu. Obdobně to platí pro chrániče sluchu s ramínkem.Máte další dotazy? Zeptejte se nás. Náš zákaznický servis vám kdykoli rád pomůže. Podívejte se rovněž na naše další produkty na ochranu při práci, jako je ochrana zraku, hlavy a dýchacích orgánů.