Průmyslové čisticí prostředky

Silné znečištění, citlivé povrchy nebo speciální požadavky na hygienu? Nabízíme Vám profesionální čisticí prostředky od základního čisticího prostředku až po speciální čisticí prostředky pro nejrůznější oblasti. S nimi úklid hravě zvládnete!

V kategorii Průmyslové čisticí prostředky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Bio-Circle, IBS Scherer, Rubbermaid, Kärcher, a.m.p.e.r.e, CWS, NOTRAX, Unger.

Značka
Typ produktu
Provedení
Relevance
Počet výrobků: 77

Průmyslové čisticí prostředky pro likvidaci prachu a nečistotBoj proti nečistotám a prachu je pevnou součástí každodenního pracovního života. Měli byste na něj být dobře vybaveni. S průmyslovými čisticími prostředky od společnosti KAISER+KRAFT budete mít navrch.Profesionální čisticí prostředky pro efektivní úklidStejně jako při výletu do džungle je i při úklidu výrobních hal a dílen rozdílovým faktorem vybavení. U nás najdete vše, co potřebujete k udržení zářivé čistoty ve ztížených podmínkách – především velký výběr profesionálních čisticích prostředků.Od běžných přípravků, které dostanete v supermarketu, se liší především svou vysokou efektivitou, která z nich dělá zázračnou zbraň proti vytrvalým nečistotám a zárodkům. Kromě toho jsou u nás v e-shopu k dispozici průmyslové čisticí prostředky značek jako

Kärcher

ve velkých nádobách, a to jako kapalina nebo prášek, koncentrát, olej nebo na bázi gelu. Pro ošetřování a čištění drobných součástí doporučujeme praktické spreje.Základní čisticí prostředky, čisticí prostředky na koberce a mnoho dalšíhoS jedním čisticím prostředkem si většinou nevystačíte. Proto u společnosti KAISER+KRAFT dostanete základní čisticí prostředky, ale také ultrazvukové čisticí prostředky, rozpouštědla tuků a bílkovin nebo čisticí prostředky na koberce. Aktivní čisticí prostředky jsou ideální pro sanitární oblast, bezpečnostní čističe pro těžko přístupné části strojů a kovové díly a čističe graffiti pro nežádoucí malby na stěnách. S čisticími prostředky šetrnými vůči materiálu můžete bez váhání ošetřovat citlivé povrchy, impregnace na koberce uzavřou povrchy koberců a ochrání je před nečistotami. Když celý arzenál průmyslových čisticích prostředků uskladníte ve skříni na čisticí prostředky, budete mít vše potřebné vždy po ruce.Zapomněli jste na něco? Možná na čističku drobných součástí nebo vysokotlaký čistič? Nebo na úklidový vozík, aby se vaše úklidová četa mohla rychle a bez bolestí zad přesouvat z místa na místo? Podívejte se na náš velký výběr výrobků pro čištění a sanitárních potřeb. Lepší orientaci získáte pomocí našeho nákupního poradce pro informační štítky pro průmyslové čištění. Nebo se nás můžete zeptat osobně.