Průmyslové čisticí prostředky

Silné znečištění, citlivé povrchy nebo speciální hygienické požadavky? U kaiserkraft najdete profesionální čisticí prostředky pro použití v nejrůznějších oblastech. S nimi úklid zvládnete hravě a s přehledem!

V kategorii Průmyslové čisticí prostředky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Bio-Circle, IBS Scherer, Kärcher, Rubbermaid, Ampere, CWS, NOTRAX, Unger.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 80

Profesionální čisticí prostředky pro likvidaci prachu a nečistotBoj proti nečistotám a prachu je součástí každodenního pracovního života, proto byste na něj měli být dobře vybaveni. S průmyslovými čisticími prostředky od společnosti kaiserkraft budete mít navrch.Průmyslové čisticí prostředky pro efektivní úklidPři úklidu výrobních hal a dílen je zásadním faktorem vybavení. U nás najdete velký výběr profesionálních čisticích prostředků k udržení zářivé čistoty i ve ztížených podmínkách.Od běžných přípravků, které dostanete v supermarketu, se úklidové čisticí prostředky kaiserkraft liší především svou vysokou efektivitou, která z nich dělá mimořádnou zbraň proti vytrvalým nečistotám. Profesionální čisticí prostředky nabízíme i ve velkých nádobách ve formě kapaliny, prášku, koncentrátu, oleje nebo gelové báze. Pro ošetřování a průmyslové čištění drobných součástí doporučujeme použít praktický sprej.Čisticí prostředky pro různé druhy použitíS jedním čisticím prostředkem si většinou nevystačíte. Proto u společnosti kaiserkraft naleznete čisticí prostředky jak základní, tak ultrazvukové, rozpouštědla tuků a bílkovin nebo úklidové prostředky na koberce. Aktivní čisticí prostředky jsou ideální pro sanitární oblasti, bezpečnostní čističe pro těžko přístupné části strojů a kovové díly, a čističe graffiti pak pro nežádoucí malby na stěnách. S čisticími prostředky šetrnými vůči materiálu můžete bez váhání ošetřovat citlivé povrchy a chránit je tak před nečistotami. Abyste měli vše vždy po ruce, můžete celý arzenál průmyslových čisticích prostředků uskladnit v úklidových skříních.Nezapomněli jste na něco? Možná na mycí stůl nebo průmyslový parní čistič? Nebo na úklidový vozík, aby se vaše úklidová četa mohla rychle a bez bolestí zad přesouvat z místa na místo? Pro lepší orientaci při výběru výrobků si přečtěte náš nákupní poradce o informačních štítcích pro průmyslové čištění nebo se nás můžete zeptat osobně.