Skladové přepravky, skladovací nádoby

Skladová zařízení a systémy často vyžadují komplexní a detailní přístup. Je dobře, že pro ně máme vhodné výrobky! Od přepravek s viditelným obsahem, stohovacích a přepravních boxů až po nádoby, nádrže a sudy u nás naleznete rozsáhlou nabídku pro vaše skladování. Na prvním místě jsou přitom bezpečnost, funkčnost a kvalita.

Skladové přepravky a nádoby – pořádek a přehled v každé situaciDobře zorganizovaný sklad je nejlepším předpokladem pro hladký průběh pracovních procesů. Se správnými skladovými přepravkami a nádobami zvládnete udržet pořádek a přehled i ve stísněných prostorách a v hektických časech. U kaiserkraft naleznete vše, co k tomu potřebujete, od zásobníků na drobné součásti a přepravek s viditelným obsahem přes přepravní boxy a nádoby, stohovací nebo mřížkové boxy až po přepravníky s násypkou a přepravníky s výklopným dnem.
Inteligentní stohování a využití prostoru se skladovými nádobamiVše začíná regálem. S rozšířitelnými zásuvnými a šroubovanými regály, širokorozpěťovými regály a regály pro velká zatížení nebo skladovými regály ve správných velikostech využijete místo, které máte k dispozici, a neztratíte volnost pohybu. Pak už budete potřebovat jen vhodné nádoby pro zaplnění vašich regálů, například:

Při výběru dbejte na to, aby se nádoba, obsah a regál k sobě hodily. Důležitou roli přitom hraje materiál. V našem nákupním poradci o druzích plastů se dozvíte více o různých plastech a jejich vlastnostech.
Tým snů: bezpečné uskladnění skladových nádob na paletáchAť už se rozhodnete pro regály, nebo skladování na podlaze, palety jsou nezbytným podkladem pro nádoby všeho druhu. Ve stohu a zajištěné na paletách je lze snadno a rychle přemístit z jednoho místa na druhé pomocí paletových nebo zdvižných vozíků. Použitím nástavných rámů můžete paletu během chvilky přeměnit na box pro malé i velké díly. Více informací o paletách a jejich vlastnostech naleznete v našich průvodcích nákupem europalet a plastových palet.
Předpisy a tipy pro bezpečný sklad – bezpečnost předevšímKdo zařizuje sklad, musí respektovat určité předpisy a zákony. Základní informace naleznete v pravidlech německého zákonného úrazového pojištění DGUV 108-007. Důležitá jsou rovněž ustanovení stavebního práva a ustanovení o protipožární ochraně.Skladujete snadno hořlavé, toxické nebo jinak nebezpečné látky? V takovém případě je směrodatné nařízení o nebezpečných látkách. Správné nádoby a vhodné příslušenství pro bezpečné skladování dostanete rovněž u nás. V našem sortimentu pro manipulaci s nebezpečnými látkami naleznete například záchytné vany ve stacionárním i mobilním provedení. Zajistí, že nic neunikne, kam nemá. Pomocí podvozků nebo rudlů na sudy dopravíte nebezpečný obsah bez problémů z bodu A do bodu B.Přečtěte si více o různých typech záchytných van v našem nákupním poradci pro sklolaminátové záchytné vany a našem nákupním poradci ohledně odolnosti záchytných van.
Systém v zařizování se vyplatíS fungujícím vybavením skladu včetně skladových přepravek a nádob ušetříte čas a peníze, předejdete nehodám a zanecháte dobrý dojem u zákazníků a obchodních partnerů. Nejste si jisti, jaké nádoby jsou ve vašem případě ty pravé? Kontaktujte nás – rádi vám poradíme!
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Mřížkové rošty | Průmyslové palety | Přepravní kufry | Vysoké skříně | Magnetické proužky | Čerpadla na olej | Vyklápěcí přepravníky Heson | Palety Heson