Halové kanceláře

S tímto vybavením získáte víc! Víc místa, víc klidu, vyšší produktivitu. Se systémy dělicích stěn a halovými kancelářemi vytvoříte ve výrobních prostorách nebo průmyslových halách oddělené prostory. Máte tak centrálně na očích pracovní postupy a současně se můžete soustředit na svou klíčovou práci. A když někdy bude hlasitěji, jednoduše zavřete dveře.

V kategorii Halové kanceláře Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro.

Relevance
Počet výrobků: 20

Systémy dělicích stěn a halové kanceláře: využijte plochu místnosti na maximum!Velké skladové a výrobní haly a velké kancelářské plochy jsou sice ideální pro moderní firemní procesy, avšak často jsou plné hluku, špíny nebo hektiky. Naše halové kanceláře a systémy dělicích stěn vytvoří klidné kancelářské jednotky uprostřed chaosu – a to bez stavebních změn nebo dlouhého plánování.Proč se halové kanceláře nebo systémy dělicích stěn používají?Ačkoli jsou otevřené prostory ve skladu, výrobě a správě dokonale přizpůsobeny moderním pracovním podmínkám, rychle zde vzniká kontraproduktivní hluk. S klidnou prací u psacího stolu se rovněž neslučuje prach, nečistota nebo dokonce jiskry. Soustředění také v neposlední řadě ruší neustálé přicházení a odcházení a používání dopravních přístrojů.Systémy pro rozdělení prostoru jako halové kanceláře a systémy dělicích stěn představují koncepci místnosti v místnosti, která je mimořádně flexibilní a efektivní a řeší všechny uvedené problémy velkých prostorů.Víceúčelové vestavby v různých provedeních můžete zřídit prakticky kdekoli a zajistíte jimi například, že kancelář mistra bude stát ve výrobní hale uprostřed všeho dění, a přesto poskytovat potřebný klid. Oproti pevně naplánovaným prostorám přitom nemusíte provádět žádné stavební změny – halové kanceláře zřídíte v krátkém čase a bez přípravy základu. Snížíte tak nejen náklady, nýbrž získáte rovněž možnost rychlého přemístění nebo demontáže vestavby v případě potřeby.Jak naplánovat halové kanceláře nebo víceúčelové vestavby?Flexibilní možnosti použití našich víceúčelových vestaveb a halových kanceláří nabízejí z hlediska úpravy a účelu použití naprostou volnost. Pro co nejpřesnější realizaci vašich požadavků byste měli předem zohlednit následující aspekty:  • Potřebná základní plocha a počet pater v poměru k dané stavební situaci v provozu

  • Potřebná protihluková ochrana podle normy ČSN EN ISO 717-1:2013-06 v poměru k průměrným hodnotám okolí

  • Potřebné přípojky pro vodu, elektrický proud (normální a/nebo silnoproudý rozvod)

  • Potřebné vyrovnávací práce v případě nerovné podlahy atd.

  • Zvláštní výbava jako WC, osvětlení pro počítačovou techniku

  • Soukromá oblast pomocí plnostěnných prvků vs. přehled o okolí díky proskleným prvkům


Všechny tyto úvahy můžete zpracovat individuálně nebo svěřit celé plánování do našich zkušených rukou. Jako to vypadá v praxi si můžete prohlédnout na příkladu projektu Grosshaus. Pokud chcete rozvinout první předběžné úvahy, je vám kromě toho k dispozici naše pomůcka pro plánování systémů dělicích stěn a halových kanceláří.Jak mohu využít systémy dělicích stěn?V moderních velkoprostorových kancelářích jsou dělicí stěny nejflexibilnější možností k vytvoření klidnějších pracovních oblastí, aniž by byly dlouhodobě fixovány na danou plochu. Díky doplňkům jako jsou nábytková kolečka s brzdami může změna vybavení a nové zařízení proběhnout opravdu rychle.Systém dělicích stěn s dveřmi nabízí ještě větší soukromí a je velmi často využíván pro konferenční místnosti nebo jednací kanceláře ve velkých administrativních prostorách. Díky stylovým prvkům a výběru mezi plnými a prosklenými stěnami přitom stejně jako u halových kancelářích vytvoříte nové plochy podle vaší potřeby soukromí nebo přehledu.Naše dělicí stěny Connect jsou opět určeny zejména k oddělení dílenských pracovišť ve výrobě nebo skladu. Nabízejí nejen určitou ochranu před hlukem a nečistotou, ale lze je navíc využít i jako regálovou plochu pro drobné součásti nebo nářadí. V naších pokynech pro plánování pro dělicí stěny Connect se dozvíte, jak můžete různé prvky smysluplně sestavit.Rádi vám zpracujeme individuální nabídku nebo zodpovíme vaše dotazy ohledně našich prostorových systémů Eurokraft a dalších značek. Kdykoli nás můžete kontaktovat.