800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva stěnových plechů
Délka
Materiál
Možné barvy
Provedení prvku
Provedení stropu
Provedení víceúčelových domků / halových kanceláří
Světlá výška
Šířka
Typ dveří
Výška
Výška dveří
Výška parapetu
Výška stěny max.
 

Halové kanceláře

S tímto vybavením získáte víc! Víc místa, víc klidu, vyšší produktivitu. Se systémy dělicích stěn a halovými kancelářemi vytvoříte ve výrobních prostorách nebo průmyslových halách oddělené prostory. Máte tak centrálně na očích pracovní postupy a současně se můžete soustředit na svou klíčovou práci. A když někdy bude hlasitěji, jednoduše zavřete dveře.
Bylo nalezeno 24 výrobek/-ků/-ky
| | |
EUROKRAFT - Halová vestavba
panel pro střechu, oboustranný, čistě bílá RAL 9010
bez DPH
5.470,-
EUROKRAFT - Halová vestavba
vnější š x v 1150 x 2600 mm
bez DPH
od 7.660,-
bez DPH
1.770,-
Systém dělicích stěn
plnostěnný prvek
bez DPH
3.690,-
Systém dělicích stěn
skleněný stěnový prvek, jednoduché zasklení
bez DPH
od 7.390,-
bez DPH
38.900,-
Systém dělicích stěn
skleněný stěnový prvek, dvojité zasklení
bez DPH
od 9.990,-
bez DPH
od 95.100,-
bez DPH
od 117.000,-
bez DPH
od 139.000,-
bez DPH
od 102.000,-
bez DPH
od 113.000,-
bez DPH
od 137.000,-
Přístřešek pro nádoby na odpad
uzavřené ze 4 stran, s dveřmi
bez DPH
37.300,-
bez DPH
29.600,-
bez DPH
22.800,-
Systém dělicích stěn, flexibilní, tloušťka stěny 82 mm
prvek jednoduchých dveří, v x š 2093 x 936 mm
bez DPH
od 24.900,-
Systém dělicích stěn, flexibilní, tloušťka stěny 82 mm
Prvek s dvojitými dveřmi, v x š 2093 x 1789 mm
bez DPH
od 45.900,-
Bylo nalezeno 24 výrobek/-ků/-ky
Halové kanceláře a víceúčelové domky ze systémů dělicích stěn
S halovou kanceláří vyřídíte kancelářskou práci, která vzniká při všech každodenních prakticky orientovaných procesech v provozu, přímo na místě dění. Vedoucí směny si zde může poznamenat denní počty, naplánovat rozdělení zaměstnanců nebo zapsat plány výroby. Přitom bude mít své zaměstnance a průběh prací stále na očích a může být rychle po ruce, pokud se vyskytnou problémy. V dobře strukturovaných firmách se navíc vyskytují stále nová výrobní zařízení a další a další změny, kvůli kterým je třeba nově uspořádat pracoviště. Znamená to zůstat flexibilní a přesto produktivní. Rychle nainstalované prefabrikované prostory pro vnitřní i venkovní použití zde pomohou bez dlouhých prostojů a náročných stavebních prací. Víceúčelové domky, halové kanceláře a vrátnice ve stavebnicovém systému optimalizují potřebné změny v provozu. Se systémem dělicích stěn mohou být dané skutečnosti na místě plynule a individuálně rozšířeny a přestavěny. Tímto způsobem lze s ohledem na ekonomické aspekty nově zařídit celé průmyslové haly a připravit je pro optimalizovanou výrobu. Nové halové kanceláře zkrátí dlouhé vnitropodnikové trasy. Víceúčelové domky ve stavebnicovém systému umožní přiblížení jednotlivých oddělení, a tím úsporu důležitého času. A přehledně sestavený systém v rámci výrobního provozu je v neposlední řadě také vynikající vizitkou firmy.

Halové kanceláře pro efektivní využití prostoru
I v té nejmenší chaloupce je zapotřebí místo a ve velkých halách tím víc. Náš e-shop v kategorii halových kanceláří nabízí praktický sortiment systémů pro rozdělení prostoru, které zde umožní vytvořit přehledné jednotky a čistá prostorová oddělení. Různé stavebnicové systémy a prefabrikované prostory umožňují při cíleném plánování optimální využití stávající půdorysné plochy uvnitř a vně budov. Stávající halové kanceláře nebo víceúčelové domky lze libovolně rozšiřovat. Rozhodněte se nyní pro rozmanitou nabídku KAISER+KRAFT a dodejte svým budovám flexibilně strukturovanou a moderní vnitřní i vnější úpravu. Halové kanceláře, víceúčelové domky a stavebnicový systém, jehož produkty jsou cíleně přizpůsobeny, pomáhají vytvořit strukturu ve výrobních prostorách, a tím je zároveň optimalizovat.
Porovnání výrobků