Skříně k ochraně životního prostředí a skříně na chemikálie

Pracujete s agresivními chemikáliemi a toxickými látkami, jako jsou louhy, laky nebo kapaliny ohrožující vodu? Ve skříních na chemikálie můžete skladovat nebezpečné látky bezpečně a v souladu s předpisy. Pro každou potřebu existuje vhodný typ skříně. Od uzamykatelných skříní na chemikálie se záchytnou vanou až po skříně pro láhve s plynem s větracími otvory: Vyberte si správné vybavení pro manipulaci s nebezpečnými látkami u společnosti kaiserkraft!

V kategorii Skříně k ochraně životního prostředí a skříně na chemikálie Vám nabízíme výrobky následujících značek: asecos, eurokraft pro, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 68

Skříně na chemikálie: Bezpečné skladování bez výhradČetné předpisy a zákony nám připomínají to, co by měl každý dobře vědět: nebezpečné chemikálie musí být ve firmě skladovány mimořádně opatrně a bezpečně. To platí zejména v případě, když chcete v pracovních prostorách skladovat žíravé a toxické nebezpečné látky nebo látky ohrožující vodu tak, aby k nim měli přímý přístup Vaši zaměstnanci. V takové situaci jsou nejbezpečnějším a z hlediska předpisů nejvhodnějším řešením skříně na chemikálie od společnosti kaiserkraft.Skladování nebezpečných látek: Jaké předpisy se vztahují na skříně na chemikálie?Pro manipulaci s nebezpečnými látkami ve firmě platí v první řadě následující předpisy na evropské úrovni, které regulují všechny nadřazené požadavky pro skříně na chemikálie a pro manipulaci s nebezpečnými látkami:


 • Nařízení o provozní bezpečnosti

 • Nařízení ohledně manipulace s nebezpečnými látkami

 • Zákon o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci

 • Zákon o hospodaření s vodou


Následující příručky poskytují přehled o správném skladování chemických látek:
Hlavní požadavky uváděné v těchto předpisech jsou vždy stejné: Skříně na chemikálie musí být z hlediska výběru materiálu a vybavení bezpodmínečně přizpůsobeny stupni nebezpečnosti skladovaných látek a musí nějakým způsobem regulovat přístup k těmto látkám.Jak jsou kvalitní skříně na chemikálie vybaveny?U společnosti kaiserkraft najdete různé skříně pro skladování chemikálií a kapalin:


 • Skříně na chemikálie pro skladování látek ohrožujících vodu a/nebo toxických látek s příslušnými policemi a připravenými přípojkami pro odvětrávání

 • Skříně na chemikálie pro kapaliny v malých nádobách pro skladování v pracovních prostorách

 • skříně a stanice pro láhve s kapalným plynem a skříně pro tlakové láhve G 90 pro speciální požadavky na skladování včetně kapalin v nádržích, bečkách a sudech

 • Speciální skříně na chemikálie EUROKRAFT pro venkovní skladování, které jsou aktuálně k dostání pouze u nás


Zda je skříň na chemikálie vhodná pro skladování určitých látek, zjistíte podle piktogramů GHS, norem DIN a zkušebních pečetí uvedených na stránkách výrobku. Přesto vždy doporučujeme, abyste si před nákupem pečlivě prostudovali zákony – i s ohledem na schválení konkrétního typu skříně ve Vaší zemi.Bezpečnost skříní na chemikálie nespočívá pouze v jejich odolnosti vůči určitým látkám, ale je zajištěna také speciálními detaily vybavení. Patří k tomu:


 • Přestavitelné vkládací police pro různé nádoby a bezpečnostní a přepravní nádoby

 • Police nebo vanové police se zajištěním proti vysunutí a překlopení

 • Zámky bezpečné proti manipulaci, uzávěry dveří z části samozavírací v případě požáru, z části umožňující integraci do zamykacích systémů

 • Smysluplné aretace dveří pro bezpečné odkládání a odebírání nádob

 • Spodní záchytné vany s různými záchytnými objemy

 • Větrací otvory pro optimální větrání


Management nebezpečných látek se společností kaiserkraftJako zaměstnavatel jste povinni zajistit bezpečnost ve firmě během celého cyklu používání nebezpečné látky – od jejího pořízení až po likvidaci. kaiserkraft vás podporuje komplexní nabídkou výrobků a služeb. Od vhodných záchytných van až po pečlivé vybavení skříněmi na chemikálie a smysluplné připojení odsávání vzduchu. Sestavili jsme nákupního poradce Plánování zařízení laboratoře, který vám pomůže splnit mimořádně vysoké požadavky na bezpečnost v laboratořích. Rádi vám však s naší nabídkou skříní na chemikálie poradíme také osobně.