Koše na papír

Nakládání s odpady by mělo být funkční. Kvalitní vzhled však také není na škodu. Odpadkové koše jsou přece jen nápadnější, než si myslíte.

V kategorii Koše na papír Vám nabízíme výrobky následujících značek: helit, ZWINGO, AIR-WOLF, EKO, CWS, rothopro, VAR, Brabantia.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 62

Koše na papír: elegantní verze odpadkového košeCo má nakládání s odpady společného se vzhledem? Docela dost! Zejména v místech, kde by se zaměstnanci, zákazníci nebo návštěvníci měli cítit příjemně, jsou koše na papír tou nejatraktivnější volbou. Pokud si vyberete správný výrobek, plní svou funkci i jako hygienické odpadkové koše.Čím se koše na papír liší od ostatních odpadkových košů?Existuje dobrý důvod, proč jsou koše na papír v kancelářském vybavení velmi žádané: Jsou určeny k ukládání bezproblémového odpadu. Papírový odpad přece nevylučuje vlhkost, nevypouští zápach ani nezabírá velký objem. Papír také není nevzhledný.Tato orientace umožňuje větší vizuální svobodu při navrhování výrobku a z odpadkových košů činí nenápadný prvek vybavení mnoha provozních prostor. V naší nabídce však máme také koše na papír, které si jako odpadkové koše jednoznačně vypůjčují vlastnosti víceúčelových odpadkových košů a nádob na odpad.Spoléhají například na samozhášecí zařízení, jsou vybaveny víky nebo zúženými vhazovacími otvory a disponují perforovanými designovými kryty. Tyto koše na papír jsou umístěny na místech, kde lidé nejen vyhazují papír, ale kde je důležitá image nebo dobrý pocit – například ve vstupním prostoru, v čekací zóně nebo v kuchyňce.Jaké faktory jsou důležité při nákupu koše na papír?Při nákupu odpadkového koše jde o kvalitu a zároveň o množství. Každý psací stůl nebo pracovní stůl potřebuje koš na papír. U každého vchodu a východu by měl být rovněž vhodný model. V čekacích zónách potřebujete také několik kusů v závislosti na velikosti.Vizuální jednotnost zajišťuje, že tento detail zařízení nenápadně mizí v pozadí. Prostory s vysokým podílem reprezentativních prvků by měly být vybaveny obzvláště stylovými variantami. Užší modely jsou tím rozumnější, čím více košů na papír je potřeba na jednu místnost nebo oblast.Samozhášecí koše na papír jsou nutností v oblastech se směsným odpadem, kde nikdo neví, co lidé vyhodí, když jdou kolem. Tyto varianty s dovnitř zahnutým vhazovacím otvorem navíc zabraňují vzniku zápachu.Jako vždy v otázce odpadů je důležitá obecná velikost výrobku. Objem odpadu v místě instalace by měl určovat kapacitu odpadkového koše – jinak budete muset v krátké době objednat větší zásobu. Rádi vám poradíme, jak přímo najít správný odpadkový koš.