Věšáky

Na detailech záleží! Nejen proto byste nikdy neměli podceňovat svůj prostor s věšáky, protože je to často jedna z prvních věcí, kterou návštěvníci, zákazníci nebo hosté ve Vaší firmě spatří. Je dobře, že zde najdete široký výběr nejrůznějších věšáků.

V kategorii Věšáky Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, MAUL, hofe, EUROKRAFTbasic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
18
18
2000
2000
-
Relevance
Počet výrobků: 83

Věšáky: bezpečné místo pro oblečení a pozdrav na uvítanouMísto pro kabáty, klobouky a deštníky, ale i pro pracovní oděvy: věšáky jsou neodmyslitelnou součástí promyšleného zařízení provozu. Kromě toho vítají návštěvníky a obchodní partnery. Pomocí nich můžete ukázat, že vám záleží na každém detailu příjemného pobytu.Kam se hodí který věšák?Náš sortiment věšáků je tak rozmanitý jako různé potřeby, které jsou na skladování oblečení v provozu kladeny.  • Klasické věšákové stojany jsou volbou, která ušetří místo, dobře vypadá a umožňuje flexibilní instalaci. Jsou vhodné pro čekárny, kanceláře s vysokou frekvencí zákazníků nebo jednací prostory.

  • Nástěnné věšáky s šatními ramínky a policemi na klobouky nezabírají žádné místo na podlaze a vypadají vždy uklizeně. Jsou vhodné pro prostory v kancelářích, které jsou pevně vyhrazeny pro bundy a kabáty.

  • Věšákové lišty a nástěnné věšáky s háky uplatní své přednosti při zařizování sociálních prostor a v šatnách pro zaměstnance. Každý zaměstnanec bude mít svůj vlastní hák, v ideálním případě vhodně umístěný nad šatnovou lavicí. Dvojitá provedení umožní například správné skladování ochranné přilby a pracovní bundy.

  • Mobilní stojany na oděvy a řadové věšákové stojany jsou neodmyslitelnou součástí seminářů, kongresů a velkých akcí. Zde je ideální, pokud jmenujete zaměstnance, který bude za oblečení odpovídat, a použijete označovací systém.

  • S řadovým věšákovým stojanem splníte vysoké požadavky na tuto citlivou pracovní oblast.


V jaké výšce by měly být věšáky namontovány?I když jsou lidé různě vysocí, věšáky byste nikdy neměli namontovat na stěnu příliš nízko. Zajistíte tím, že se delší části oděvů při pověšení nezmačkají. Ideálním kompromisem jsou obecně výšky mezi 180 a 190 centimetry.Jak se které oblečení věší?Bez ohledu na to, zda chcete pověsit drahý kabát nebo intenzivně používaný pracovní oděv, všechny textilie potřebují místo k vyvětrání a vyschnutí. Prostor pro věšák byste proto neměli naplánovat příliš malý. Kabáty a bundy potřebují ramínko, aby nedošlo k prověšení látky. Robustní pracovní oděvy by měly viset na háčku, aniž by se dva kusy oblečení překrývaly.Při zařizování vašeho provozu vám rádi pomůžeme i s dalšími nezbytnými detaily jako jsou skříňky a uzamykatelné boxy. Prohlédněte si náš sortiment nebo nás kontaktujte.