Věšáky

Na detailech záleží! Proto byste nikdy neměli podceňovat výběr věšáků do společných prostor. Jsou to totiž často jedny z prvních místností, které návštěvníci, zákazníci nebo hosté ve vaší firmě spatří. Naštěstí vám naše široká nabídka nejrůznějších druhů věšáků pomůže návštěvníky oslnit.

V kategorii Věšáky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, MAUL, hofe, eurokraft basic, Kongamek, Wolf.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 81

Věšáky: místo pro úhledné uložení oblečeníMísto pro kabáty, klobouky a deštníky, ale i pro pracovní oděvy: věšáky jsou neodmyslitelnou součástí vybavení firem. Kromě toho také vítají návštěvníky a obchodní partnery. S elegantními a praktickými věšáky můžete dát najevo, že vám záleží nejen na každém detailu v rámci vybavení, ale také na vytvoření příjemného zážitku pro všechny přicházející.Jaký typ věšáku se hodí na jaké místo?Náš sortiment věšáků je tak rozmanitý jako jsou potřeby na uložení oblečení ve firmách. Podívejte se zde na několik příkladů:
  • Klasické věšákové stojany jsou volbou, která ušetří místo, je elegantní, a umožňuje flexibilní instalaci. Jsou vhodné pro čekárny, kanceláře s vysokou frekvencí zákazníků nebo jednací prostory.

  • Věšákové lišty a nástěnné věšáky s šatními ramínky a policemi na klobouky nezabírají žádné místo na podlaze, přesto vypadají vždy úhledně. Jsou proto vhodné například pro kancelářské prostory.

  • Věšákové lišty a nástěnné věšáky s háky se také hodí k vybavení společných prostor a šaten pro zaměstnance. Umožňují totiž každému zaměstnanci mít svůj vlastní hák, v ideálním případě vhodně umístěný nad šatní lavicí. Dvojitá provedení pak poskytnou místo například na uložení ochranné přilby i pracovní bundy.

  • Mobilní stojany na oděvy a řadové věšákové stojany jsou neodmyslitelnou součástí vybavení prostor pro semináře, kongresy a dalších velkých akcí. Při těchto událostech je ideální použít označovací systém a jmenovat zaměstnance, který bude za bezpečnost odloženého oblečení zodpovídat.V jaké výšce by měly být nástěnné věšáky a věšákové lišty?I když jsou lidé různě vysocí, věšáky byste nikdy neměli umístit na stěnu příliš nízko. Zajistíte tím, že se delší části oděvů při pověšení nezmačkají. Obecně jsou ideálním kompromisem výšky mezi 180 a 190 centimetry.


Jaký je rozdíl mezi věšením kabátů a pracovních oděvů?Bez ohledu na to, zda chcete pověsit drahý kabát nebo často používaný pracovní oděv, všechny textilie potřebují místo k vyvětrání a vyschnutí. Prostor pro věšák byste proto neměli naplánovat příliš malý. Kabáty a bundy potřebují ramínko, aby nedošlo k prověšení látky. Robustní pracovní oděvy by měly viset na háčku, aniž by se dva kusy oblečení překrývaly.Při zařizování vašeho provozu a společných prostor vám rádi pomůžeme i s dalšími nezbytnými detaily jako jsou například uzamykatelné skříňky a boxy nebo čisticí rohože. Prohlédněte si náš sortiment a kontaktujte nás v případě jakýchkoliv dotazů.