800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Barva
Délka
Materiál
Pro směrnou rychlost max.
Šířka
Výška
Zatížitelnost
 

Prahy pro vozovky

Prahy pro vozovky zvyšují bezpečnost tras: zabraňují příliš rychlé jízdě v důležitých dopravních uzlech, například na místech nakládky zboží, ve výjezdech nebo na přechodech pro chodce.
Bylo nalezeno 12 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 2.090,-
Parkovací a naváděcí práh
dlouhé provedení, bez nástavce, bal.j. 2 ks
bez DPH
2.290,-
Parkovací a naváděcí práh
dlouhé provedení, s nástavcem, bal.j. 2 ks
bez DPH
3.160,-
bez DPH
od 4.490,-
Parkovací a naváděcí práh
krátké provedení, s nástavcem, bal.j. 2 ks
bez DPH
1.550,-
Práh pro vozovku
max. směrná rychlost 10 km/h, d x š 405 x 250 mm
bez DPH
1.260,-
Práh pro vozovku
max. směrná rychlost 20 km/h, d x š 340 x 250 mm
bez DPH
1.190,-
Práh pro vozovku
d x š x v 5000 x 350 x 50 mm
bez DPH
4.590,-
Práh pro vozovku
d x š x v 2500 x 350 x 50 mm
bez DPH
2.290,-
Nové
Práh pro vozovky, přenosný
bez protiskluzového povrchu
bez DPH
2.890,-
Nové
Práh pro vozovky, přenosný
s protiskluzovým povrchem
bez DPH
4.690,-
Bylo nalezeno 12 výrobek/-ků/-ky
Důležité pro bezpečnost: prahy pro vozovky
Prahy pro vozovky jsou efektivním prostředkem pro regulaci dopravy a snížení rychlosti a mohou být k tomuto účelu použity trvale i pouze přechodně. Umístěním naváděcích prahů a prahů pro vozovky se zvýší bezpečnost na firemních pozemcích. To je obzvláště důležité v nebezpečných místech, například v zónách pro nakládku, výjezdech, ústích nebo přechodech pro chodce. Kvalitní produkty od firmy KAISER+KRAFT v kategorii zahrazení a označení bez výjimky odpovídají tomuto účelu a zajistí bezpečnost na Vašich firemních pozemcích. Vyznačují se zejména vysokou odolností proti působení povětrnostních vlivů a teplot při vnitřním i venkovním použití. Pomocí silničního značení a naváděcích prahů zajistíte nebezpečné křižovatky a usměrníte vozidla i pěší na Vašich pozemcích. Prahy pro vozovky sníží rychlost průběžné dopravy a ochrání tak veřejná parkoviště ve městech, školách a na firemních pozemcích. Prvky pro snížení rychlosti jsou osvědčeným nuceným opatřením pro účastníky silničního provozu.

Osvědčená kvalita pro bezpečnost na Vašich firemních pozemcích
Prahy pro vozovky zabrání příliš rychlé jízdě, a přitom při jejich použití nedojde k poškození vozidel. V nabídce KAISER+KRAFT naleznete pro Váš provoz například prahy pro vozovky s doporučenou rychlostí 10, resp. 20 km/h, které jsou pro řidiče včas rozpoznatelné díky signální barvě a odrazovým sklům. I přes jejich vysokou efektivitu nepředstavují žádné nebezpečí pro pneumatiky a podvozek vozidel. Jsou vyrobeny z odolné pryžové směsi se vzorkem bezpečným i za mokra a jsou vhodné také pro přejíždění nákladními automobily. Díky bočním ukončovacím prvkům prahu pro vozovky je zaručena ochrana chodců a jízdních kol. Tyto modely jsou navíc vybaveny kabelovým kanálem. Nabídku KAISER+KRAFT rozšiřují prahy pro vozovky z kaučuku, které jsou měkčí než klasické prahy. Jsou odolné vůči UV záření, olejům, mokru a extrémním teplotním výkyvům a jsou opatřeny protiskluzovým povrchem. V sortimentu KAISER+KRAFT naleznete také modely z recyklovaného kaučuku. Jsou odolné vůči UV záření a teplotám od –40 do +80 °C. Tyto modely jsou odolné vůči olejům a kyselinám a jsou opatřeny strukturovaným a protiskluzovým povrchem. Modely z recyklovaného kaučuku jsou navíc vybaveny také reflexními signálními pruhy a odraznými skly pro dodatečné zvýšení bezpečnosti.
Porovnání výrobků