Prahy pro vozovky

Prahy pro vozovky a zpomalovací prahy zvyšují bezpečnost na všech cestách: zabraňují příliš rychlé jízdě v důležitých dopravních uzlech, například na místech nakládky zboží, ve výjezdech nebo na přechodech pro chodce.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
25
25
150
150
-
Relevance
Počet výrobků: 25

Parkovací dorazy a zpomalovací prahy: snížení rychlosti – zvýšení bezpečnosti!Když je hektika největší, vyplatí se nejvíc: prahy pro vozovky od kaiserkraft zajišťují přiměřenou rychlost, ať už na vašich firemních pozemcích, nebo na parkovišti pro zákazníky. Avšak nejen to: spolu s našimi produkty z oblasti zahrazovacích prvků a značení je vám k dispozici rozsáhlý systém pro regulaci kompletního pohybu chodců i vozidel všeho druhu – pro vnitřní i venkovní prostory.
Zpomalovací prahy: bezpečnost pro chodce i vozidlaV časové tísni často šlapeme na plyn. Prahy pro vozovky zaručují na správných místech dodržování krokové rychlosti a zabraňují tak, aby se z vašich firemních pozemků stala závodní dráha – díky signálním barvám a odrazkám fungují i v noci. Nemusíte si přitom dělat žádné starosti kvůli škodám na vašich vozidlech: pryžové směsi odolné proti přejíždění nákladními automobily s protiskluzovým profilem chrání pneumatiky i podvozky. Boční zakončovací prvky a kabelové kanály navíc vytvářejí jemné a bezpečné přechody pro chodce a cyklisty.
Správné prahy pro vozovky pro správnou rychlostPodle požadované doporučené rychlosti jsou naše prahy pro vozovky a zpomalovací prahy k dostání ve variabilních výškách: vysoký práh znamená nízkou rychlost. A výběr máte také z hlediska materiálu. Záleží vám na ochraně životního prostředí? Zpomalovací prahy z recyklovaného kaučuku jsou odolné proti UV záření, oleji a mokru a bez potíží vydrží teploty od –40 do +80 °C.
Prahy pro vozovky v kombinaci s usměrňovacími a zahrazovacími systémy – ještě silnější účinekkaiserkraft nabízí vhodný produkt pro každý aspekt provozní bezpečnosti. Naše prahy pro vozovky lze proto optimálně doplnit usměrňovacími sloupky, zahrazovacími pásy, závorami, ochrannými oblouky nebo dopravními zrcadly, se kterými si udržíte přehled i ve vjezdech, na místech pro nakládku nebo přechodech pro chodce. Váš personál na firemních pozemcích tak bude chráněn a zákazníci, kteří se cítí v bezpečí, se budou rádi vracet. Jednoduše: bezpečnost v provozu se vyplatí. Máte další otázky? Zavolejte nám – rádi vám pomůžeme.