UPLINER

Výškově přestavitelný psací stůl – flexibilní UPLINER!
Pracujete vsedě i vestoje? Upravte své kancelářské pracoviště ergonomicky a pořiďte si stůl, který umožňuje obojí. Více o zvláštnostech a rozdílech modelů stolu UPLINER se dozvíte zde.

V kategorii UPLINER Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 14
UPLINER – klenot mezi psacími stoly
Výškově přestavitelné psací stoly jsou při zařizování profesionálních a ergonomických kancelářských pracovišť stále oblíbenější. V naší skupině VARIETY proto představujeme variabilní kancelářský nábytek. S produktem UPLINER Vám nyní online nabízíme psací stůl, který se osvědčil již v mnoha kancelářích. Za tímto pracovním stolem můžete pohodlně sedět a zdravě stát. Psací stůl UPLINER vyniká především svými ergonomickými výhodami, protože ten, kdo dlouho sedí v kanceláři, ví, jako nezdravé to někdy může být pro záda. Výškově přestavitelný psací stůl umožní alternativní provádění některých činností vestoje. Navzdory změně výšky jsou všechny pracovní pomůcky stále na obvyklém místě a umožní efektivní práci vsedě i vestoje. Vestoje doporučujeme vyřizovat především telefonáty a meetingy, zatímco vsedě psát, avšak jak bude přizpůsobitelný psací stůl nakonec využíván, je velmi individuální.

UPLINER v různých variantách
Model UPLINER je produktem FSC, který je k dispozici v různých provedeních. Pracovní stůl si nyní můžete objednat s ručním přestavováním výšky pomocí kliky nebo s elektrickým přestavováním. Výškově přestavitelný model je navíc také dodáván v různých velkostech, s různou nosností a různými odstupy v rámci přestavování výšky. Když pro sebe nebo své zaměstnance vybíráte vhodný kancelářský stůl, můžete se u tohoto produktu zároveň rozhodnout, zda má být kulatý nebo hranatý a zda se vhodná barva hodí k ostatnímu zařízení v kanceláři. Opticky lze stoly UPLINER harmonicky začlenit do každého designu kanceláře a vhodné pojízdné kontejnery lze online objednat současně v záložce Kombinace. Psací stůl je výškově přestavitelný nejen u modelu UPLINER. V našem e-shopu naleznete také další výškově přestavitelné stoly. V jednoduchém provedení je například na výběr model FINO. Nástupce modelu UPLINER, UPLINER 2.0 může bodovat rozšířenými funkcemi a dalšími barevnými variantami. V našich sériích kancelářského nábytku zaručeně naleznete vhodný produkt, který v plném rozsahu vyhoví Vašim nárokům.