MULTI

Kvalitní základní vybavení s kompletní kanceláří MULTI
Série kancelářského nábytku Multi s nábytkem s certifikátem FSC a oblíbenými barvami nabízí jako 5dílná souprava s kancelářskou židlí kvalitní základní vybavení pro pracoviště.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
590
590
1880
1880
-
Série kancelářského nábytku Multi – kvalitní kompletní kancelář s pěti součástmi
Série kancelářského nábytku Multi zaujme nejprve bezkonkurenční cenou za kompletní kancelář ze skupiny BASE s maximálně kvalitním a stylovým kancelářským nábytkem. Poměr ceny a kvality, který je opravdu vidět. Kancelářský nábytek Multi má certifikát FSC a byl tedy vyroben z materiálů ze zodpovědného lesního hospodářství. Nabízené barvy světle šedá a bukový dekor jsou ideální pro zařízení kanceláře s příjemně svěží atmosférou. Kromě toho jsou tyto barevné varianty běžné, takže rozšíření kanceláře Multi nestojí nic v cestě. K sérii kancelářského nábytku Multi patří psací stůl s vertikálními vnitřními kryty, pojízdný kontejner s uzamykatelnou zásuvkou uprostřed, regál, skříň na pořadače a rovněž praktická kancelářská otočná židle se žlabovým sedákem, mechanikou s permanentním kontaktem a výškově přestavitelným sedákem. Tento druh židle disponuje stejnými ergonomickými výhodami, jaké jsou popsány v našem nákupním poradci pro zdravé sezení.

Série kancelářského nábytku Multi s vzhledově atraktivními detaily
Se sérií kancelářského nábytku Multi odborně zařídíte vzhledově atraktivní kancelářské prostory, které budou díky své příjemné atmosféře přátelsky působit na zákazníky. Kompletní kancelář může být kdykoli rozšířena dalšími samostatnými součástmi. Nejčastěji jsou přidávány regály a skříně, protože je zapotřebí vytvořit úložný prostor. Díky nákližku se vzhledem překližky Multiplex a dveřím s širokým úhlem otevírání působí kancelářské místnosti prostorně a atraktivně. Zařízení můžete kdykoli rozšířit o další vhodné produkty ve světle šedé barvě nebo bukovém dekoru, protože tyto barvy jsou pro série kancelářského nábytku obvyklé. Zde uvedené rozměry jsou u série kancelářského nábytku Multi fixní. Pokud potřebujete jiné rozměry, porozhlédněte se ještě jednou v našich sériích nebo kontaktujte naše zákaznické poradce. Rádi Vám také pomůžeme při plánování kanceláře.