Příslušenství pro čištění

Pryč s prachem a nečistotou! A když úklidové příslušenství dojde, žádný problém – zajistíme univerzální doplnění, ale nabídneme Vám i speciální příslušenství a originální náhradní díly od příslušných výrobců.

V kategorii Příslušenství pro čištění Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kärcher, Vikan, starmix, Elma, Sprintus, Unger, eurokraft pro, PRESSOL, Rubbermaid, Skipper, Vermop, CEMO, IBS Scherer, TORK.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 168
Příslušenství pro úklid
Vyberte si vhodné příslušenství pro úklid pro Vaši firmu. Příslušenství kaiserkraft je velmi univerzální a vhodné pro čisticí přístroje různých výrobců. V sortimentu však samozřejmě naleznete také speciální příslušenství a originální náhradní díly od výrobců. Nehraje žádnou roli, zda má být objednáno příslušenství pro malé provozy, nebo pro potřebu ve velkých firmách. kaiserkraft nabízí vhodné velikosti balení pro velkoodběratele i pro menší jednotlivé objednávky. Totéž platí pro čisticí utěrky a vědra všeho druhu. Sortiment zahrnuje rovněž čisticí štětce a kulaté kartáče: prostě vše, co je ve firmě zapotřebí.

Optimální příslušenství pro různé možnosti použití
Příslušenství pro úklid lze volit cíleně pro konkrétní účely použití. Pro udržení ideální hygieny lze doporučit jednorázové ručníky nebo příslušenství k opakovanému použití. Při výběru vhodného příslušenství musí být samozřejmě také zváženo, zda jsou používány chemické, biologicky odbouratelné nebo jiné čisticí prostředky. Má-li být nově vybaven a znovu zkompletován úklidový vozík, u kaiserkraft naleznete volitelné příslušenství pro úklid, jako například lisy na mop nebo koše na pomůcky. A i když se někdy jednotlivá součást zlomí, lze vozík tímto způsobem opět snadno zprovoznit. V sortimentu kaiserkraft naleznete rovněž pytle na odpad ve správných velikostech. Nezáleží na tom, zda hledáte produkty pro základní vybavení, nebo pro dodatečné doplnění úklidového příslušenství: všechny jednotlivé kvalitní produkty, které představují dlouhodobou investici do hygieny a zdraví, si můžete objednat s dodáním zdarma.