THEA

Stabilita a design – exkluzivní kancelářský nábytek THEA
Nábytek Thea je vyráběn bez emisí. Série kancelářského nábytku přesto splňuje všechny nároky na flexibilitu, využití a design. Vyberte si z kvalitních výrobků.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
520
520
1869
1869
-
Relevance
Počet výrobků: 22
Série kancelářského nábytku Thea z výroby s minimálními emisemi
Se sérií kancelářského nábytku Thea zařídíte své kanceláře funkčně a zdravě. Při výrobě kancelářského nábytku pro sérii Thea se obzvláště dbalo na to, aby kusy nábytku zapříčiňovaly pouze minimum emisí. Tím je rovněž chráněno zdraví, protože výroba nábytku se obejde bez mnoha zbytečných škodlivin. Série kancelářského nábytku Thea však nepřesvědčuje pouze trvale udržitelným způsobem výroby, nýbrž i funkčností, stabilitou a designem. Jako exkluzivní série kancelářského nábytku patří Thea do skupiny SELECT. Neobyčejně funkční pro horizontální elektrifikaci je velkoryse dimenzovaný sklopný kabelový kanál, který lze použít z vnitřní strany psacího stolu i zvenčí. Volitelně dodávaná kabelová spirála podpoří vertikální vedení kabelů. Zásuvky pojízdných kontejnerů ze série kancelářského nábytku jsou funkční a stabilní, jelikož jsou vyrobeny z kovu a vybaveny centrálním zamykáním a zajištěním proti vysunutí. Série kancelářského nábytku Thea kromě toho obsahuje velmi stabilní regály a skříně, které jsou vybaveny ocelovým soklem o výšce 45 mm nesoucím pevně sklížený korpus zpevněný kolíky. Tyto prvky umožňují bezpečné uložení spisů a pořadačů, protože obě varianty s otočnými i posuvnými dveřmi jsou uzamykatelné. Design u série Thea jistě nepřijde zkrátka. Série kancelářského nábytku je k dostání ve staré bílé a světle šedé barvě a javorovém dekoru. Jelikož série obsahuje všechny důležité součásti pro kompletní zařízení kanceláře, můžete se zde rozhodnout pro kusy nábytku, které do Vašich prostor přesně potřebujete.

Série kancelářského nábytku Thea a její varianty
Již jste se rozhodli pro sérii kancelářského nábytku Thea a zařídili svou kancelář pomocí rozmanitých možností, které tato série nabízí? Přesto však ve Vaší kanceláři potřebujete ještě více úložného prostoru na psacím stole nebo místo pro meetingy? Žádný problém, protože pro sérii kancelářského nábytku Thea jsou k dispozici propojení pro psací stůl a kruhové přístavné stoly ve vhodných barvách. Dokoupit můžete rovněž regály, skříně a pojízdné kontejnery, pokud potřebujete více místa pro Vaše pořadače. Pokud si ohledně zařízení Vaší kanceláře a optimálního přizpůsobení kancelářského nábytku nejste jistí, může Vám na přání pomoci naše plánování CAD.