Sanitární potřeby

Pomocí papíru, mýdla nebo dezinfekčních prostředků zajišťují dobří duchové firmy zdánlivě potají, avšak profesionálně více hygieny a čistoty. Poděkujte jim hlasitým potleskem! A další objednávkou sanitárních potřeb.

V kategorii Sanitární potřeby Vám nabízíme výrobky následujících značek: CWS, TORK, AIR-WOLF, Kimberly-Clark, Rubbermaid, VAR, SC Johnson, starmix, Bio-Circle, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 182

Sanitární potřeby pro hygienickou oblastUmývárna je středobodem hygienického pracovního prostředí a zdraví zaměstnanců. Zaměstnanci se zde koneckonců mohou zbavit každodenních nečistot a umýt a vydezinfikovat si ruce, aby odstranili nežádoucí zárodky. Se správnými sanitárními potřebami nejen splníte zákonné předpisy, ale také zajistíte optimální pracovní podmínky.Předpisy pro sanitární potřebyV nařízení o pracovištích a v Technických pravidlech pro pracoviště ASR A4.1 jsou uvedeny velmi přesné instrukce pro to, jaké požadavky musí splňovat umývárna, resp. hygienická oblast. Až do nejmenšího detailu je tam popsáno, jaké vybavení je potřebné a jaké sanitární potřeby musejí být k dispozici.Důležitým prvkem jsou v zásadě „prostředky pro mytí a čištění rukou''. K nim patří přípravky na mytí rukou, čisticí prostředky na ruce a papírové ručníky. Pro speciální pracovní prostředí a pro zacházení s určitými pracovními prostředky jsou důležité také výrobky pro péči o pokožku, dezinfekci a ochranu pokožky. Právě pro práci v čistých prostorách byste měli mít k dispozici jednorázové rukavice v příslušných zásobnících a výrobky pro čištění pokožky se speciálním složením.Jaká verze je úspornější: ručníky nebo vysoušeče rukou?V naší nabídce pro čištění a sanitární potřeby najdete jak papírové ručníky, tak i elektrické vysoušeče rukou. Obě verze mají své plusy a minusy.Papírové ručníky představují sice jako spotřební materiál stálou nákladovou položku a musejí být neustále v zásobě. Tyto ručníky však osuší ruce rychle a důkladně, vysají zbytky po mytí a mohou být odborně zlikvidovány. Kromě toho je lze použít i k sušení obličeje. Díky speciálnímu skládání zůstává spotřeba na nízké úrovni. Údržba držáků na ručníky je samozřejmě velmi jednoduchá.Elektrické vysoušeče rukou neprodukují žádný odpad a s odpovídajícím vybavením jsou hygienické a důkladné – v mnoha případech dokonce důkladnější než ručník. Spotřebovávají však elektrickou energii a musejí se čistit a podrobovat pravidelné údržbě. V poměru nákladů a užitku jsou zato zejména ve vysoce frekventovaných umývárnách prakticky nepřekonatelné a mohou se používat i v hygienicky citlivých prostředích.Vzorec tedy zní: Pro průměrně frekventovanou zaměstnaneckou umývárnu s běžnými hygienickými požadavky jsou z hlediska nákladů nejvýhodnější papírové ručníky pro hygienické potřeby. V případě vysoké frekvence uživatelů, velmi vysokých hygienických požadavků a pokud možno bezdotykové potřeby sušení se rychle vrátí investice do vysoušeče rukou. Rádi vám poradíme i v případě dotazů ohledně sanitárních potřeb.