Lanové navijáky, lanové kladkostroje

S ručními lanovými navijáky můžete zvedat obrobky a pracovní materiály o hmotnosti až několika set kilogramů – výkonnější jsou už jen naše elektrické lanové navijáky! Kromě toho najdete u společnosti kaiserkraft také stavební lanové navijáky pro mobilní použití.

V kategorii Lanové navijáky, lanové kladkostroje Vám nabízíme výrobky následujících značek: Thern.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Nosnost
Relevance
Počet výrobků: 20

Lanové navijáky – praktická zvedací technika pro mnoho oblastí použitíLanové navijáky, nazývané také bubnové navijáky, jsou klasikou zvedací techniky, která dokáže zvedat, držet, tahat i přemisťovat břemena. Kromě ručně ovládaných modelů, které vyžadují svaly, existují elektricky poháněné lanové navijáky s výkonnými motory. Objevte u společnosti kaiserkraft mechanické a elektrické lanové navijáky pro použití v průmyslu, skladu, dílně a na stavbě – od jednoduchých ručních lanových navijáků pro lehké zboží až po elektrické modely s nízkými nároky na údržbu pro těžká břemena.Jak fungují lanové navijáky?Lanové navijáky zvedají břemena různých tvarů pomocí vícedrátového lana nebo lana z umělých vláken. Lano se navíjí na rotující buben. Tím se zvedá nebo spouští lano a s ním spojené břemeno. Proces probíhá mechanicky pomocí ruční kliky nebo elektricky pomocí motorového pohonu.K čemu jsou lanové navijáky vhodné?Lanové navijáky jsou jako snadno ovladatelná zdvihací zařízení vhodné pro zvedání a přemísťování lehkých až těžkých břemen. Jejich tažná síla je zpravidla nižší než u řetězových kladkostrojů. Lanové navijáky však zabírají málo místa a jsou příjemně lehké. V závislosti na modelu jsou proto vhodné i pro mobilní použití.Mobilní nebo stacionární lanový naviják?Při výběru lanových navijáků jsou rozhodující místo použití a účel použití:  • Pro pevné umístění ve skladu, ve výrobě nebo v dílně jsou vhodné ručně ovládané lanové navijáky pro montáž na stěnu. Tato kompaktní zařízení jsou tichá a mohou zvedat břemena o hmotnosti až několik set kilogramů.

  • Chtěli byste zvedat mnohem větší hmotnost? Pak doporučujeme stacionární nebo mobilní elektrický naviják s nosností až 2000 kg.

  • Na stavbě a v měnících se lokalitách jsou vhodným řešením stavební lanové navijáky. Lze je rychle a snadno připevnit pomocí háku a ovládat dálkovým ovládáním. Důležitým bezpečnostním aspektem je také jejich automatické vypínání po navinutí lana.


Potřebujete odbornou pomoc při výběru lanových navijáků? Rádi Vám pomůžeme, nejen při nákupu lanových navijáků. U společnosti kaiserkraft dostanete také kladkostroje a řetězové kladkostroje, jeřáby, pružinové navijáky a vše ostatní, co ve Vašem provozu potřebujete ke zvedání a přepravě.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Zvedací zařízení | Rohože pro pracoviště | Smršťovací fólie | Hadicové fólie | Teleskopické nakladače | Otočné jeřáby | Upínací zařízení Pfeifer