800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Délka lana
Nosnost
 

Lanové navijáky, lanové kladkostroje

S lanovými navijáky můžete zvedat obrobky a pracovní materiály o hmotnosti až několika set kilogramů – výkonnější jsou už jen naše elektrické lanové navijáky! Samozřejmě zde najdete také stavební lanové navijáky pro mobilní použití.
Bylo nalezeno 24 výrobek/-ků/-ky
| | |
Mechanický lanový naviják
nástěnný naviják, zdvihová síla 300 kg
bez DPH
od 5.190,-
Mechanický lanový naviják
nástěnný naviják, zdvihová síla 500 kg
bez DPH
od 6.390,-
Mechanický lanový naviják
konzolový naviják, zdvihová síla 300 kg
bez DPH
od 5.890,-
Ruční lanový naviják
nástěnný naviják, zdvihová síla 50 kg
bez DPH
2.490,-
Ruční lanový naviják
nástěnný naviják, zdvihová síla 100 kg
bez DPH
3.590,-
Elektrický lanový naviják
ovládací vedení 3 m
bez DPH
od 65.900,-
Lanový naviják
včetně velké základní výbavy
bez DPH
od 30.600,-
Lanový naviják
včetně malé základní výbavy
bez DPH
od 21.200,-
Lanový naviják
včetně pákové trubky
bez DPH
od 17.000,-
Malý naviják
včetně základní výbavy
bez DPH
od 8.890,-
Ruční lanový naviják se šnekovým převodem
červený práškový vypalovaný lak
bez DPH
35.600,-
bez DPH
od 15.500,-
bez DPH
26.900,-
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Konzolový lanový naviják LB
ocelový plech, pozinkovaný
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
Nové
Cena na vyžádání
bez DPH
18.700,-
bez DPH
22.600,-
bez DPH
31.900,-
Bylo nalezeno 24 výrobek/-ků/-ky

Lanové navijáky a provazové kladkostroje – prostorově úsporná alternativa k řetězovému kladkostrojiLanové navijáky a provazové kladkostroje jsou klasickou součástí zvedací techniky. Není divu, koneckonců vždy je třeba něco zvedat, ať už na stavbě nebo v dílně, uvnitř nebo venku. A někdy jsou malé a flexibilní zvedací přístroje tím nejlepším řešením.Fungování lanových navijáků a provazových kladkostrojůLanový naviják je vždy vybaven několikažilovým drátěným lanem, které odolá i vysokým zatížením. Další pevnou součástí lanových navijáků je buben, na kterém je lano navinuté. Proto se také hovoří o „bubnovém navijáku''.Otáčením bubnu se lano zvedá nebo spouští – a s ním i zavěšené břemeno. U některých provazových kladkostrojů se toto provádí ručně, otáčením kliky. Elektrické lanové navijáky jsou vybaveny motorem a dálkovým ovládáním. Vše, co musíte udělat pro zvednutí, spuštění břemena nebo jeho držení ve vzduchu, je stisknutí správného tlačítka.Určení lanových navijáků a provazových kladkostrojůJako jednoduše ovladatelné zvedací přístroje jsou lanové navijáky ideální ke zvedání nebo tažení břemen. Nosnost je sice s několika málo výjimkami nižší než u řetězového kladkostroje, zato však naše lanové navijáky zaberou méně místa a jsou příjemně lehké. V závislosti na modelu se tedy hodí i po mobilní použití.Mobilní nebo stacionární lanový naviják?Při výběru lanových navijáků jsou rozhodující místo použití a účel použití:  • Pro pevné místo ve skladu, ve výrobě nebo v dílně najdete u společnosti KAISER+KRAFT ručně ovládané lanové navijáky pro montáž na stěnu. Jsou tiché, kompaktní a se zdvihovými silami až několika set kilogramů.

  • Pokud máte k dispozici více místa a chcete zvedat větší hmotnosti, doporučujeme Vám elektrický lanový naviják s nosností až 2 000 kilogramů.

  • Venku na staveništi nebo na měnících se místech jsou optimálním řešením stavební lanové navijáky. Nechají se jednoduše připevnit hákem a ovládat dálkovým ovládáním. Bezpečnost zvyšuje automatické vypnutí při navinutém lanu.


Potřebujete odbornou pomoc při výběru? Rádi Vám pomůžeme, nejen při nákupu lanových navijáků. U společnosti KAISER+KRAFT dostanete také kladkostroje a řetězové kladkostroje, jeřáby, pružinové navijáky a vše ostatní, co ve Vašem provozu potřebujete ke zvedání a přepravě.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků